לפני כחצי שנה העלתה אריאנה גרנדה את ההופעה האחרונה שלה במסגרת סיבוב ההופעות המצליח "Sweetener World Tour", שקידם את שני אלבומיה האחרונים ("Sweetener" ו-"Thank U, Next") וכלל יותר מ-100 הופעות ברחבי העולם.

בסוף השבוע הכוכבת העבירה ערב רגוע בביתה יחד עם חברה הטוב רושאד, שעבד יחד איתה על הפקת המופע. בזמן שהשניים ישבו במטבח ושתו כמה משקאות אלכהוליים, אריאנה פנתה לחשבון האינסטגרם שלה, דרכו היא סיפרה למעריצים על הגעגועים לסיבוב ההופעות ועל הרצון לראות אותם שוב מהבמה.

בין היתר כתבה שם גרנדה: “היי. אני בוכה כשאני נזכרת במופע (״Sweetener World Tour”) עם רושאד, בזמן שאנחנו יושבים במטבח. מתגעגעת לסיבוב ההופעות ולמעריצים כל כך. דבר יפה שאני מקווה שנוכל לעשות שוב בקרוב. לעולם לא אקח את זה כמובן מאליו. הזכרונות הכי יפים, אני אוהבת אתכם".

את הפוסט הזמרת סגרה עם המשפט: "אני מוחקת את זה בעוד 10 דקות מכיוון שאני שיכורה מאוד", ורבים מהמעריצים שנחשפו לפוסט, אותו הסירה גרנדה זמן קצר לאחר פרסומו, הביעו חשש לגבי מצבה בזמן הסגר.

בין התגובות לאותו פוסט ניתן למצוא משפטים כמו "אסור לה לשתות במצב כזה"; "אחרי כל מה שאראינה עברה בשנים האחרונות היא לא יכולה להישאר לבד"; ו"תשארי חזקה, גם אנחנו מתגעגעים".