מאט פידס, שבעברו שימש כשומר הראש של מייקל ג'קסון, התייחס השבוע להאשמות החמורות שמיוחסות למלך הפופ. המאבטח סיפר שבמשך 10 השנים בהן עבד אצל ג'קסון, הוא לא נחשף לשום פרט שמרמז על התנהלות לא הגונה כלפי קטינים.

פידס סיפר שהיה נוהג להכניס לחדר השינה של מייקל נשים בלילות, דבר שלדעתו פוגע באמינות של עדויות המתלוננים. "כל הסיפור הפדופילי הזה הוא שטות גמורה", מאט אמר בראיון לכלי תקשורת בבריטניה, "לבחור הזה היו בנות זוג והוא גם נישא לליסה מרי, כך הוא היה חי את חייו. אנחנו היינו אלה שהבריחו בחורות לחדרו".

View this post on Instagram

A very close family member of mine passed away today . Please MJ fans/Public and the media leave me alone about this TV programme (Leaving Neverland) so I can get my head round the loss to my family today. I am trying to come to terms to what happened. The endless media calls and requests need to stop please. With respect commenting on a TV programme is not a priority right now. Michael would not want me to speak out under the circumstances of my personal life today. I will when I am ready say something. Please understand. Regards, Matt ❤️ x #mattfiddes #michaeljackson #family

A post shared by Matt Fiddes (@officialmattfiddes) on

בנוסף, המאבטח טען שבניגוד למה שנאמר בסרט הדוקומנטרי "לעזוב את נוורלנד", מייקל לא נהג לבלות זמן רב באחוזה המפורסמת שלו בקליפורניה, שם הוא כאמור ביצע חלק ניכר מהעבירות שיוחסו לו. "אם הוא באמת היה עושה את מה שאומרים שהוא עשה לילדים, הוא לא היה מסוגל לסיים את עבודתו. זה היה בלתי אפשרי בשבילו לבלות עם הילדים בגלל כמות האבטחה שהייתה סביבו", פידס סיכם.