שמונה שנים לאחר מותה הטראגי, ההולוגרמה בדמותה של וויטני יוסטון צפויה לצאת בקרוב ל"סיבוב הופעות" באירופה וארה"ב - סיבוב שאמור להתחיל באופן רשמי ביום שלישי הקרוב, ה-25 בפברואר.

המופע הראשון בסיבוב צפוי לעלות בלונדון, והוא מגיע לאחר חודשים ארוכים של עבודה וחזרות של הצוות הטכני שערך ניסוי כלים ממושך בלוס אנג'לס, לפני ההחלטה הסופית לצאת לדרך עם סיבוב ההופעות המדובר.

סדרת ההופעות יוצאת הדופן הזו מגיעה חמש שנים אחרי שאחותה החורגת של יוסטון, ומי שייצגה אותה עד מותה, פאט יוסטון, אישרה את הרעיון לעשות שימוש בדמותה של כוכבת הענק שהלכה לעולמה. "ערב עם וויטני" ("An Evening With Whitney"), נבחר להיות שם המופע, ולפי הדיווחים מדובר במופע אינטימי, די זהה לזה שתכננה וויטני להופיע איתו לפני שהלכה לעולמה.


"לפני מותה דברנו איתה על מופע אנפלאגד או משהו אינטימי דומה, וזה היה הרעיון שהתקבל לבסוף. מדובר בחלום שהופך למציאות וזה משהו שהיא ממש רצתה לעשות. זה מרגש אותי לראות את זה, כי זה קרוב מאוד לרעיון המקורי שהיה לנו. הדבר היחיד שחסר הוא היא, וויטני, שחסרה לנו כאן פיזית", סיפרה למגזין ה"רולינג סטון" פאט יוסטון.

על פי פרסומים שונים, המופע יכלול עשרות רקדניות ורקדנים, כמו גם להקה שתנגן חי על הבמה את כל להיטיה הגדולים של יוסטון, וההולגרמה בדמותה תחליף כמה תלבושות במהלך ההופעה, ואף "תירטב בחלקים בהם יירד גשם על הבמה".

"הופעות הולוגרמה" הן עניין שהפך למקובל מאוד בשנים האחרונות, בעיקר אחרי הופעת ההולוגרמה של הראפר טופאק שאקור במהלך פסטיבל קואצ'לה בשנת 2012, והופעת ההולוגרמה של מייקל ג'קסון שנתיים לאחר מכן במהלך טקס פרסי בילבורד