בשנת 2005, כשהיא בת 17 בלבד, הוציאה ריהאנה את סינגל הבכורה שלה "Pon De Replay”, איתו היא כבשה מצעדים בכל רחבי העולם והפכה לאחד השמות החמים בתעשייה.

מאז היא הספיקה לשבור כל שיא אפשרי, לשתף פעולה עם עשרות אמנים מובילים, להופיע על הבמות הגדולות בעולם ולמכור יותר מ-250 מיליון עותקים מאלבומיה.

ההישגים הרבים הפכו אותה לאחת הזמרות המצליחות בכל הזמנים, ולמקם אותה, תוך זמן קצר יחסית, בשורה הראשונה לצד שמות כמו קווין, מייקל ג'קסון, מריה קארי, מדונה, הביטלס ואלטון ג'ון.

בתחילת השבוע היא ציינה 15 שנה לצאת השיר הראשון שלה, ולמרות שבמהלך השנים האחרונותהתרחקה מתעשיית המוזיקה והתמקדה בעיקר במותג האופנה והיופי שהקימה, רירי ניצלה את ההזדמנות כדי לחזור לימים בהם היא השיקה את הקריירה המוזיקלית שלה.

 

בפוסט שהקדישה למעריציה, וכלל את ההאשטאג ׳15YearsOfRihanna’, VHT כתבה בין היתר: תודה על כל האהבה. זה הזוי. מרגיש לי כאילו אתמול רעדתי במסדרונות של דאף-גWאם (חברת התקליטים שהחתימה אותה לראשונה), מחכה לאודישן מול ג׳יי זי. ׳Pon De Replay’ זה איפה שהכל התחיל. אלוהים הוביל אותי אליכם, ואתם הרמתם אותי למעלה.

במשך שלוש השנים האחרונות כוכבת הפופ הקליטה חומרים עבור אלבום הקאמבק שלה, שלפי הדיווחים האחרונים עתיד לצאת לקראת סוף השנה, לאחר מספר רב של דחיות. מקורבים לריהאנה סיפרו שבאלבום התשיעי שלה יופיעו מספר שירי דאנס-הול ורגאיי, סגנונות שאפיינו את להיטיה המוקדמים.