יש כרגע בעולם מי שחושב שסלינה גומז ודה וויקנד נמצאים במערכת יחסים אמיתית שאין לה שום קשר עם העובדה שהם, על פי הדיווחים, עומדים להוציא שיר ביחד. ג'סטין ביבר, כשלעצמו, לא חושב ככה. למעשה, הוא משוכנע שגומז "משתמשת" בדה וויקנד בשביל יחסי ציבור, כך מדווח TMZ. ביבר מרגיש שכל העסק מזויף לגמרי, והוא מגלגל את עיניו בכל פעם שהוא שומע על הכביכול-רומן של האקסית שלו.

השאלות סביב הזוגיות של סלינה ודה וויקנד התחילו בשבוע שעבר כשתמונות של השניים מתנשקים ברחוב צצו ברשת. אדם שטוען שנכח במקום סיפר: "זה היה דייט רומנטי של ארוחת ערב בגשם. הם התנהגו כמו זוג. הם הזמינו פסטה והתחלקו באוכל. היא נראתה מאוד בעניין שלו. היא חייכה המון. עם עזבו כשהם מחזיקים ידיים".

רק כמה שעות אחרי שהתמונות האלו זעזעו את הרשת, הצלם מרט אלס העלה לחשבון האינסטגרם שלו את התמונה הבאה של סלינה גומז שהוסיפה עוד רוח לכל הסערה. הוא הגדיל לעשות ותייג גם את דה וויקנד בתגובות. ביבר בחר להתעלם מכל הסיפור והעלה לפני יומיים טוויטר שלו סלפי עם הכיתוב "פרצוף אני אוהב אותך". אגב, הוא העלה את התמונה לטוויטר ולא לאינסטגרם בגלל שהוא טוען כרגע שהאינסטגרם הוא משכנו של השטן או משהו כזה.