סיבוב ההופעות הנוכחי של אריאנה גרנדה ("Sweetener World Tour"), שמקדם את שני אלבומיה האחרונים, הוגדר כטור הגדול והמצליח ביותר בקריירה שלה. אם היא תסיים אותו כמתוכנן, הזמרת בת ה-26 תסגור איתו 102 הופעות בעשרות מדינות שונות ברחבי העולם.

אחרי מספר ביטולים והתמודדות עם בעיות רפואיות בחודשים האחרונים, נראה שהכוכבת מכינה את מעריציה לקראת הודעה על ביטול נוסף. בפוסט שהעלתה אמש אריאנה סיפרה על כאבים עזים מהם היא סובלת ועל החשש מהמהלך המצער אותו ייתכן שהיא תאלץ לעשות.

 

בין היתר נכתב בפוסט: "היי אהובים שלי, אז אני עדיין מאוד חולה. אני חולה מאז ההופעה האחרונה בלונדון. לא יודעת איך זה אפשרי, אבל הגרון והראש שלי עדיין כואבים מאוד. אני נשמעת בסדר רק שכואב לי וקשה לי לנשום בהופעות. אני נפגשת עם הרופא שלי ועושה כל שביכולתי כדי להרגיש טוב יותר בשביל ההופעה מחר.

"הדבר האחרון שברצוני לעשות זה לבטל הופעה בנקודה שבה נותרו בודדות", היא המשיכה, "אני ממש לא מבינה מה קורה עם הגוף שלי כרגע ועליי לפתור את זה. אוהבת אתכם מכל הלב ואמשיך לעדכן אתכם". לאריאנה נותרו פחות מ-20 הופעות בארצות הברית עד להשלמת הטור. הופעתה האחרונה צפויה להתקיים ב-22 בדצמבר בעיר אינגלווד שבקליפורניה.