בסוף השבוע האחרון סלינה גומז שחררה את המהדורה המיוחדת של אלבומה האחרון, "Rare", שליווה את הקאמבק המוזיקלי הגדול שלה בתחילת השנה. חלק מהרווחים שיגיעו מהגרסה המיוחדת של האלבום, שכוללת שלושה שירים חדשים, ישמשו כתרומה לנפגעי נגיף הקורונה.

השיר שמשך את תשומת ליבם של המאזינים יותר משאר הרצועות החדשות באלבום הוא "Souvenir". מעריצים רבים טוענים שהוא נכתב על מערכת היחסים שסלינה ניהלה במשך עשרה חודשים עם הזמר דה וויקנד ב-2017.

במאות פוסטים שהועלו בימים האחרונים לרשתות החברתיות, מעריצים הדגישו את הדמיון בין השורה "קוראת בשמך, בשפה היחידה שאני מדברת", שמופיעה בשיר החדש של סלינה, לשורות שמופיעות בלהיט של דה וויקנד "Call Out My Name", אותו הוא כתב על הפרידה מגומז.

בשיר נוסף שדה וויקנד שחרר לפני מספר שבועות ("Missed You"), כחלק מאלבומו החדש "After Hours",  הוא שר: "שמעתי אותך קוראת בשמי, וזה היה נשמע כמו השיר הכי מתוק". אלו שהאזינו לשלושת השירים מאמינים ששני הזמרים מנסים לתקשר אחד עם השנייה דרכם ולהסביר את הבעיות בזוגיות שניהלו.

שיר נוסף של סלינה שיצא לצד "Souvenir" נקרא "Boyfriend", ובו הזמרת מתייחסת לחיפוש שלה אחר בן זוג ולאתגרים שליוו אותה עד היום במערכות יחסים שניהלה. המעריצים מאמינים שהשיר הזה עוסק בקשר של סלינה עם אקס אחר שלה, ג'סטין ביבר, שלדבריה פגע בה ושבר את ליבה.