מופע האיחוד שחברות להקת הספייס גירלז העלו בשנה שעברה הפך לאחד מאירועי המוזיקה הגדולים והמצליחים של 2019, ובמסגרת אותו סיבוב הופעות שנערך בבריטניה ובאירלנד וכלל 13 הופעות בלבד ביצעה הלהקה את להיטיה הגדולים בפני כ-700 אלף מעריצים.

כזכור, ויקטוריה בקהאם בחרה שלא לקחת חלק בקאמבק ההוא של ההרכב, ובבחירתה השאירה את ארבע חברותיה "לבדן" על הבמה. מה שהוביל להחלטה המאכזבת של הזמרת היה הרצון שלה להתמקד במותג האופנה שהקימה לפני מספר שנים - וכמובן שהיא לא ויתרה על המומנטום והרוויחה בעצמה לא מעט מאותו איחוד.

בחודשים האחרונים גורמים המקורבים ללהקה סיפרו כי הבנות כבר החלו לעבוד על הקאמבק הבא שלהן, במסגרתו הן יעלו סיבוב הופעות רחב יותר מקודמו, ויציינו 25 שנה לאלבום הבכורה שלהן, "Spice”, שייצא בספטמבר 1996.

לפני מספר ימים הייתה זו מלאני סי שסיפרה על ההכנות לקראת האיחוד הבא, ובין היתר היא ציינה שהפעם יש תקווה אמיתית להצטרפות של ויקטוריה, וששיחות איתה בנוגע לפרויקט עדיין מתקיימות מאחורי הקלעים. "אנחנו רוצות להאמין שהיא תצטרף אלינו באיזשהו שלב", אמרה מלאני.

מאז האיחוד הקודם, בנות ספייס גירלז עסוקות בעבודות סביב המופע המשותף הבא שלהן, ובניגוד לקודמו, הפעם המופע צפוי להגיע לעשרות מדינות שונות באירופה ובאמריקה (אם נגיף הקורונה יאפשר זאת) ולהימשך מספר חודשים. וכך, למרות שלפי הדיווחים השונים הם שאותו מופע היה אמור להיפתח באביב 2021 - נראה שהאירוע יידחה למועד מאוחר.