הזמרת אריאנה גרנדה הודיעה בתחילת השבוע על ביטול שתיים מהופעותיה שנקבעו מראש במסגרת סיבוב ההופעות הנוכחי שלה, "Sweetener World Tour". שני האירועים המדוברים היו אמורים להתקיים בטאמפה ב-28 במאי (שלישי) ובאורלנדו ב-29 במאי (רביעי). בעקבות האכזבה הרבה שהביעו מעריציה מהביטול המפתיע, הכוכבת החליטה לגלות לעוקבים שלה מה הוביל אותה לבצע את הצעד החריג הזה.

בפוסט שהעלתה אמש, אריאנה הסבירה שתגובה אלרגית לעגבניות גרמה לה לנפיחות בגרון ופגעה ביכולות השירה שלה. הזמרת סיפרה על הכאב שהיא חשה, על הטיפולים שהיא עוברת בניסיון להתגבר על המצב הבעייתי ועל הרצון לחזור לבמות בהקדם ולהמשיך את סיבוב ההופעות כסדרו.

View this post on Instagram

update: we discovered ..... that ..... i had an unfortunate allergic reaction to tomatoes and my throat pretty much closed. still feels like i’m swallowing a cactus but slowly making progress! thank u all for your love and understanding. can’t wait to get back to performing and to make it up to Tampa and Orlando in November. p.s. there is NOTHING MORE UNFAIR THAN AN ITALIAN WOMAN DEVELOPING AN ALLERGY TO TOMATOES IN HER MID TWENTIES.......

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

באותו פוסט נכתב בין היתר: "לצערי, גילינו שהייתה לי תגובה אלרגית לעגבניות והגרון שלי די סגור. עדיין מרגישה כאילו אני בולעת קקטוס, אבל יש שיפור. תודה לכולם על האהבה וההבנה". בהמשך ארי הוסיפה: "אין דבר פחות הוגן מאישה איטלקייה שמפתחת אלרגיה לעגבניות באמצע שנות ה-20 לחייה".

כדי לפצות את אותם מעריצים שרכשו כרטיסים לשתי ההופעות שבוטלו, אריאנה הכריזה על תאריכים חדשים. הכוכבת סיפרה שתחזור לטאמפה ולאורלנדו בנובמבר הקרוב ושתסגור שם את הטור המצליח שלה עם שתי הופעות מיוחדות.