ג'סטין ביבר הופעה 3 (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
בוא כבר. ג'סטין ביבר | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

כל מעריצה של ג'סטין ביבר בישראל מרגישה כאילו היא רווקה אחת פחות, כמו שנקרא שיר הסלואו האחרון של האליל הרך, הדלישס, הגירלישס החתיך בעולם. אלפי בנות, ובמיוחד שתי הבנות שפתחו את "ג'סטין ביבר ליייייייישראללל !!" (15,096 לייקים) והבנים שהרימו את "אני מנייאק, אם ג'סטין ביבר לא נראה כמו ילדה בתמונה הזאת" (43,915 לייקים) רוצים לראות אותו מופיע כאן כמה שיותר מוקדם, אפילו לפני ריהאנה.

בכלל, בפייסבוק יש עכשיו טרנד חם, להכניס "ביבר" לשם שלך. לדוגמא רעות ביבר, איה ביבר מורדכי, עדן זמיר ביבר, ריקי מיטרני ביבר, ועוד.

הקליפ החדש של ג'סטין ביבר

הקליפ החדש של ג'סטין הוא לשיר "איני מיני" עם שון קינגסטון, על בחורה שלא יכולה להחליט אם היא רוצה את ג'סטין או לא. היא אשכרה נקרעת בין שניהם. מדהים. באנגלית זה אומר אינ-דיסייסיב, ומשם הרעיון לאיני מיני מייני מו, סוג של אנד דנ דינו. ביוטיוב אי אפשר לראות הקליפ בישראל, אז הנה הוא כאן.

ובעניין קליפים - קחו המלצה: צלמו ותעלו ליוטיוב את חברות רוקדות לשיר "בייבי" או "וואן טיים", עם התנועות המיוחדות - ריחוף לאורח החדר בטלטול אופקי של העקב, עם נעלי ספורט גבוהות, עדיף לבנות או זהב, פלוס תנועת היד קדימה ושתי אצבעות למטה כמו שג'סטין עושה בקליפ של וואן טיים. אפשר גם לעשות מסיבת כיתה או ללכת לבאולינג כמו בקליפים. אני הכנתי קליפ שבו אני רוקד עם בחורה שאני מאוהב בה בשם אורטל דיין לבייבי, כולל הכל.

אובמה מעדיף את האחים ג'ונאס

ג'סטין ביבר הופעה 2 (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
חזר מהופעות באוסטרליה וניו זילנד. ג'סטין ביבר | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

ג'סטין בדיוק חזר מסיבוב הופעות עולמי. באוסטרליה, כזכור, נמחצו מעריצות שלו, ו ניו זילנד המון בנות התנפלו עליו ועל אמא שלו וגנבו לו את הכובע. בשבת בערב ג'סטין הספיק לחזור לאמריקה לארוחה הסלבס השנתית עם הנשיא אובמה, עם הדייט שלו הדוגמנית קים קרדשיאן.

אובמה לא עשה לו כבוד והתייחס בנאום דווקא לאחים ג'ונאס שהיו שם, למרות שהם לגמרי פאסה ולא רלוונטים, רק בגלל שהבנות של הנשיא סשה ומליה אוהבות אותם. אגב שתי הבנות האלה הן הכי 2008, הן פשוט נמצאות בבידוד מאז שאבא שלהן נכנס לבית הלבן.

ג'סטין טימברלייק ואשר רבים מי ייקח את ביבר לבית ספר

השבוע היו שתי ידיעות על כך שג'סטין עומד ללמוד בבית ספר ציבורי, לא כמו כל הסלבס שהולכים לבית ספר פרטי. הוא יתחיל בשנה הבאה כנראה בתיכון בקליפורניה. יש גם כל מיני שמועות שהחונך שלו אשר, שהחתים אותו ומופיע איתו ב"וואן טיים", והזמר ג'סטין טימברלייק, רבים מי ילווה אותו ללימודים ביום הראשון.

במישור האופנתי; כדי לבבר את השיער שלכן עדיף לקנות פאה, כי בחיים לא תצליחו להגיע לכזה פוני אלכסוני מושלם שיורד כמעט עד העיניים כולל הגבות, כמו ילד צ'יפמנק. זה מאפשר לג'סטין להתחיל עם בנות מבוגרות ממנו כמו טינה פיי בסאטרדיי נייט לייב בלי בעיה.

>> בריטני הקליטה דמו של "טלפון" של ליידי גאגא וביונסה; הדיסק של סוזן בויל הכי נמכר בעולם השנה