עד לא מזמן שרלוט אוברי הייתה מוזיקאית אנונימית שהופיעה באירועים קטנים, אך לפני כשבוע סרטון שבו היא מבצעת את הלהיט של ליידי גאגא ובראדלי קופר ("Shallow") הפך לוויראלי וזכה למיליוני צפיות. אותו סרטון הועלה על ידי כוכב הטיק-טוק קווין פרש-ווטר, שמצא אותה במקרה בתחנת רכבת וביקש ממנה להשלים את מילות השיר.

בעקבות הפצת קטע הווידאו בכיכובה, התווספו לרשימת העוקבים של שרלוט באינסטגרם יותר מ-350 אלף משתמשים חדשים, שנהנים מעשרות ביצועים שלה לשירים מוכרים אחרים.

בסוף השבוע האחרון היא שיתפה קטע וידאו חדש, בו היא שרה את "No Tears Left to Cry" של אריאנה גרנדה. בכיתוב שהוסיפה לפוסט, אוברי ציינה שהיא מעריצה של גרנדה. את השיר המקורי אריאנה הוציאה ב-2018 במסגרת הקאמבק המוזיקלי הגדול שלה, שהגיע כשנה לאחר פיגוע הטרור בהופעתה במנצ'סטר.

בדומה לסנסציה הקודמת, גם הפעם הסרטון של שרלוט גרר מאות תגובות נלהבות, כשבין הבולטות שבהן אפשר למצוא משפטים כמו "תשירי מלכה", "יש לך קול מדהים", "מישהו צריך להחתים את הבחורה הזאת על חוזה הקלטות" ו"אלוהים, זה יותר טוב מהמקור".

View this post on Instagram

OMG WOW! I am completely blown away! Thank you all so so much for the response,comments,kind messages and general love from everyone in the words of @ladygaga I’m “ speechless “ X @kevinfreshwater

A post shared by Charlotte Awbery (@charlotteawbery) on