במהלך העשור האחרון, דיג'יי קאלד הצליח למקם את עצמו בשורה הראשונה של האמנים האהובים (והמרוויחים) בתעשיית המוזיקה האמריקאית.

הוא כבש את המצעדים עם להיטים כמו “I’m the One” (עם ג'סטין ביבר) ו-"Wild Thoughts” (עם ריהאנה), ושיתף פעולה עם עשרות שמות מובילים, ביניהם ביונסה, ג'יי זי, קניה ווסט, דרייק, ניקי מינאז', כריס בראון וג'ניפר לופז.

את השבועות שעברו מאז שהוטל הסגר על פלורידה, עיר מגוריו, העביר דיג'יי קאלד יחד עם אשתו ניקול ושני בניו באחוזת הענק שלהם במיאמי, ואחת לכמה ימים הוא נהג להעלות שידורים חיים דרך עמוד האינסטגרם שלו, בהם הוא מתייחס למצב, משוחח עם כוכבים אחרים ומשתף את מיליוני המעריצים בהצצות לפרויקטים המוזיקליים עליהם הוא עובד בימים אלה.

בסוף השבוע המפיק המוזיקלי המצליח החליט לצרף לשידור כמה מהמעריצים שהגיבו לו, ואחת מהם בחרה להפתיע אותו ואת הצופים עם ריקוד חושני בבגדים חשופים למדי. קאלד ניסה להפסיק אותה והסביר שיש לו משפחה, אבל אותה בחורה המשיכה לרקוד בזמן שהיא שופכת על עצמה מים ובגדול מגזימה ממש.

View this post on Instagram

I have love for everyone please take it easy when I’m on fan luv ig luv . Again I have love for everyone please lets be respectful nothing but love BLESS UP !

A post shared by DJ KHALED (@djkhaled) on

בזמן שניסה לעצור אותה, קאלד נשמע כשהוא אומר לה: "אל תעשי את זה. יש לי רק אהבה אלייך, (אבל) יש לי משפחה. תדברי איתי בצורה נורמלית. אני לא מסוגל ככה". לאחר מספר שניות הכוכב ניתק את המעריצה מהשיחה והתנצל על התקרית בפני שאר הצופים. לא נעים אה?