מורן מזור, נציגת ישראל לאירוויזיון 2013, ערכה הערב צמד חזרות גנרליות עם השיר "רק בשבילו", לקראת חצי גמר האירוויזיון בו היא משתתפת, שיתקיים מחר (חמישי). מזור שרה הערב ב"מאלמו ארנה" הענק שבעיר מאלמו בשבדיה מול הקהל והשופטים, וכבר הערב תקבל ציונים מצוותי שיפוט מיוחדים מרחבי אירופה, שיעבירו את התוצאות להפקת התחרות. הציונים יישארו חסויים עד מחר, אז ישוקללו עם הצבעות הקהל בסמסים.

את החזרה הגנרלית הראשונה לפני חצי גמר האירוויזיון ביצעה מזור כבר בשעה 18:00 שעון ישראל. ניתן להתרשם בוידיאו שלמעלה מהביצוע הדי מהוקצע שלה לשיר, כולל הפתיחה החזקה של הקול לקראת סיום.

בשעה 22:49 ביצעה מורן מזור את החזרה הקובעת מול השופטים והקהל.הביצוע הוגדר כמושלם, ביצוע קלאסי ונקי שבהחלט בולט לעומת מתמודדים אחרים, במיוחד אחרי הטברנה היוונית שלפניו. הקהל באולם מחא כפיים והשתולל והעיתונאים במרכז התקשורת שב"מאלמו ארינה" הריעו בטירוף לשיר הישראלי. על פי ההימורים בקרב העיתונאים שמסקרים את האירוויזיון ונמצאים באולם - ישראל במקום התשיעי, כלומר מעפילה לגמר האירוויזיון שיערך במוצאי שבת.

מורן מזור לבובה טרי: "דרך השמלה שלי אפשר לראות כל מיני דברים"

אין תמונה
"אתה לא רואה לי את הטבור אבל אולי את רואה דברים אחרים...". מורן מזור בראיון לבובה

בין החזרות מצאה את עצמה מורן מזור מתראיינת ל-Terry Vision, סוג של בובה חביבה, שיכולה לשאול את כל מה שהמראיינים האחרים לא יכולים. השאלות התמקדו בשמלה של מזור, שהיא גם צמודה וגם כוללת מחשוף אימתני. "אני יכול לראות את הטבור שלך דרך השמלה", אומר לה טרי. ומזור צוחקת ועונה לו: "לא, את הטבור שלי אתה לא יכול לראות, אולי זה תכשיט, אבל אולי אתה כן יכול לראות דברים אחרים... אני חושבת...".

-איך השמלה מתחברת עם השיר?
"אני חושבת שהשמלה מאוד דרמטית ומאוד חזקה, כמו השיר. אני מאוד אוהבת את השמלה. אני כמה שינויים מה'קדם' בישראל, וזאת השמלה בשביל חצי הגמר".

>> העולות מחצי הגמר הראשון של האירוויזיון: אנוק ההולנדית בפנים
>> המסיבה המטורפת של המשלחת הישראלית עם מורן מזור ו"קסקדה"
>> הצביעו למצעד להיטי ישראל באירוויזיון
>> מורן מזור בקליפ הרשמי, החזרה בשבדיה, תפילה בבית כנסת וקבלת שבת
>> דובר המשלחת לאירוויזיון: "אנחנו לא מייצגים את ממשלת ישראל"
>> המתחרים של מורן מזור באירוויזיון 2013: המתמודדים, השירים, המדינות
>> תולדות ישראל באירוויזיון: כל השירים, כל הסיפורים