מכירים את הרגע הזה בו אתם מאבדים משהו, מתייאשים מלחפש אותו ואחרי כמה זמן הוא מופיע בהפתעה? אז זה בערך מה שקרה לאחרונה למריה קארי: בסוף השבוע האחרון הזמרת המצליחה שיתפה את מעריציה בקליפ שרבים מהם היו בטוחים שלא באמת קיים והופיע פתאום אחרי 24 שנה.

הקליפ המדובר ל"Underneath the Stars", הסינגל החמישי של קארי מהאלבומה הרביעי "Daydream", הפך במשך השנים לסוג תעלומה מיתולוגית בקרב מעריציה והדיונים על קיומו לא פסקו במשך שנים רבות, עד שב-2012 הכוכבת התבטאה בנושא וגרמה לו להפוך לרציני הרבה יותר: "עובדה קטנה היא שלמעשה צילמתי קליפ ל'Underneath The Stars', בצרפת ואיטליה - אבל הוא מעולם לא שוחרר ואני לא יודעת איפה הוא!".

וכך, במשך כמה שנים טובות, המעריצים נאלצו להסתפק בקליפ מההופעה החיה של קארי בטוקיו 1996, כשיצאה לסיבוב הופעות לקידום האלבום המדובר. "זה השיא האהוב עליי מהאלבום ואיכשהו הוא אף פעם לא שוחרר", צייצה הזמרת ביום שישי האחרון וחשפה: "אני כל כך שמחה שסוף סוף הצלחתי למצוא את הקליפ שלו!".

אז יש קליפ, שהופיע פתאום אחרי יותר מ-20 שנה, ובו ניתן לראות את קארי שרה את השיר הרומנטי בצילום שמתחלק בין שוטים שלה בשמלה למשהו שנראה כמו פארק ציבורי (בצרפת או איטליה כמו שטענה הזמרת) והוא כולל גם צילומים מסבב ההופעות הבינלאומי של האלבום הפופולרי.

"Underneath the Stars", שכאמור השתחרר כסינגל החמישי מהאלבום "Daydream", לא נוגן יותר מדי בתחנות הרדיו או MTV, ולפי הבילבורד, השיר גם לא הצליח כל כך במצעד "100 הלוהטים" שלהם, אך השנה הוא עשה את הקאמבק המיוחל והתמקם במקום 13 במצעד המכירות הדיגיטליות של שירי ארנ'בי לאחר שקארי הוציאה את אלבום האוסף שלה "The Rarities". אז מה צפוי לשיר עכשיו שגם יש לו קליפ? ימים יגידו.