אתמול (שני) דיווחו כלי התקשורת בארצות הברית על מותה של הזמרת קיידי גרובס אחרי שביום שבת האחרון המוזיקאית בת ה-30 נמצאה ללא רוח חיים בביתה שבעיר נאשוויל. כוחות ההצלה שהגיעו למקום קבעו שנסיבות טבעיות הובילו למותה.

בהודעה שפורסמה מטעם בני משפחתה של הזמרת נכתב: "לפי נתיחה שבוצעה לאחר המוות, לא נמצאו כל סימנים של שימוש בסמים או פגיעה עצמית. בחודשים האחרונים קיידי סבלה מבעיות רפואיות. כל שנותר לנו לעשות הוא לחכות שהחקירה תסתיים ושהמסקנות יגיעו". אחיה הצעיר של הזמרת סיפר שבמשך שנים התמודדה עם דיכאון ובדידות, ושתקופת הסגר השפיעה לרעה על מצבה הנפשי.

מטעם חברת התקליטים של קיידי נמסר: "אנו משתתפים בצער של בני המשפחה. קיידי עבדה בשנה האחרונה על אלבום חדש והייתה מאוד נרגשת לקראת היציאה שלו. היא אהבה את השירים החדשים והשתוקקה להופיע איתם על הבמה".

מעריציה של גרובס לא הופתעו לשמוע על ההתמודדות שלה עם בעיות נפשיות, ובעבר סיפרה הזמרת ששני אחיה מתו כתוצאה ממנת יתר של סמים: אחיה הבכור הלך לעולמו בשנת 2007 והשני ב-2014. שניהם היו בני 28 במותם.

קיידי החלה את דרכה המוזיקלית בשנת 2009, אז הוחתמה תחת חברת התקליטים RCA. במשך בשנים היא הוציאה ארבעה מיני-אלבומים, שכללו שירי פופ וקאנטרי כמו "This Little Girl", "Oh Darlin", "Forget You" ו-"Love Actually", איתם היא נכנסה אל למצעדים של מגזין בילבורד האמריקאי.

View this post on Instagram

On my way to church today. The only time you’ll see me this happy to wake up at 7 AM!! I got to hug all of my “people” and I feel so much fullness after that..but also after the half pound of truffle fries my sister bought me after church, but that’s another story. Came home with momma and we napped like little kids on the couch all day. Perfect Kansas Sunday if you ask me!!!

A post shared by Cady Groves (@cadygroves) on