אתמול דיווחו רשויות ההגירה בארצות הברית על מעצרו של הראפר 21 סאווג', שהגיע בעקבות חקירה שנעשתה נגדו ובעקבותיה התברר שבמשך שנים הוא זייף את זהותו ושהה באופן לא חוקי באמריקה. בן ה-26, ששמו האמיתי הוא שאיה בין אברהם ג'וזף, סיפר בראיונות שונים שנולד בג'ורג'יה, אבל לאחרונה התגלה שהוא במקור מבריטניה ושעלה לארצות הברית בגיל צעיר. לפני כשלוש שנים פג התוקף של הוויזה שלו.

View this post on Instagram

#DemiLovato with a #PostAndDelete about #21Savage and #Wale had some words  (SWIPE)

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

אמש דמי לובאטו בחרה ללעוג להופעה המושמצת של מארון 5 בסופרבול על חשבונו של 21 סאווג'. בציוץ שהעלתה אחרי שצפתה בכמה מהממים שעוסקים במעצרו של הראפר והציפו את הרשת, היא כתבה: "עד כה הממים על 21 סאווג' היו החלק האהוב עליי בסופרבול".

הפוסט של דמי הוביל למתקפה עליה מצד מעריצים, שזעמו על האופן הציני בו התייחסה למעצר של הראפר. בין התגובות, ניתן למצוא משפטים כמו "איך היא מסוגלת לצחוק על סבל של מישהו אחר?", "לכי תעשי הרואין", "היא דפוקה", "כלבה צבועה, מקווה שראתה את הממים הקורעים שהעלו כשהתמוטטה" ו"הרופאים צריכים לקחת ממנה את הטלפון".

בעקבות המתקפה עליה, דמי שיתפה חלק מהתגובות שקיבלה וכתבה: "אם אתם רוצים לפגוע בי על שהתבדחתי, נסו לבוא עם משהו יצירתי שלא עוסק בסמים. פאק טוויטר, זאת הסיבה שאני לא אצייץ פה יותר". לאחר מכן השביתה את החשבון שלה לצמיתות. כזכור, רק לפני מספר שבועות דמי חזרה להשתמש באופן עקבי ברשתות החברתיות, אחרי פסק זמן ממושך שהגיע בעקבות ההתמוטטות שלה ממנת יתר של סמים בקיץ האחרון.