אין תמונה
"גן עדן נראה כמו ניו ג'רזי". ג'ון בון ג'ובי. צילום מסך מאתר smh.com.au

מעריצי להקת "בון ג'ובי" וחובבי הרוק בעולם יכולים לנשום לרווחה - ג'ון בון ג'ובי חי, ולא רק "חי על התפילה". דיווח שקרי הלילה באתר אינטרנט שנקרא "dailynewbloginternational" טען שכוכב הרוק בן ה-49 הלך לעולמו אתמול בניו ג'רזי במהלך סיבוב הופעות.

הדיווח, שהתברר כלא נכון ושקרי, הועתק בחלקו מכתבה של עיתון ה"טיימס", שדיווחה על מותו של מייקל ג'קסון ביוני 2009. משפטים שלמים מהכתבה ההיא על ג'קסון הועתקו לדיווח על בון ג'ובי, כאשר רק כמה פרטים ממנה שונו, כמו למשל מקום המוות של הכוכב וכמובן שמו.

"גן עדן נראה כמו ניו ג'רזי"

ג'ון בון ג'ובי, מנהיג להקת "בון ג'ובי" מזה שלושה עשורים, נחשב לאחד הכוכבים הגדולים בעולם בתחום רוק האיצטדיונים ועדיין מתגורר בניו ג'רזי, המדינה בה גדל. בעבר הוא שר "אני מבוקש, חי או מת", אבל כעת גם הוא יודע שבעולם האינטרנט יכולים להגיד שאתה כבר ישן ב"מיטת ורדים", גם אם זה לא בדיוק נכון.

לכן נאלץ ג'ון בון ג'ובי לפרסם הלילה בטוויטר ובפייסבוק תמונה שלו כדי להוכיח שהוא חי. בתמונה נראה בון ג'ובי על רקע עץ חג מולד אקטואלי (כריסטמס יחול ביום ראשון הקרוב) כשהוא אוחז בידו שלט: "גן עדן נראה כמו ניו ג'רזי, 19 בדצמבר 2011, 6:00".

על הבמה בון ג'ובי כבר התבדח עם המעריצים על כך שהתקשרו אליו הביתה ושאלו אם הוא מת.

מספר מפיקים ישראלים ניהלו בשנה שעברה משא ומתן עם להקת "בון ג'ובי" על הופעה בישראל, אולם המחיר להבאתם ארצה התברר כיקר מדי והעניין לא יצא לפועל.

>> ולמצעד השנתי של mako וערוץ 24 כבר הצבעתם? כנסו ואולי תזכו בחבילה מפנקת לפסטיבל רוק בחו"ל