אם השם פטריק סטאר מעלה אצלכם חיוך ילדותי ובלתי נשלט, החדשות האלו ישמחו אתכם: בקרוב בובספוג והחברים מהקראסטי קראב יגיעו לברודוויי, במחזמר חדש שייעלה את סיפורם על הבמות. החדשות האלו משמחות כיום ילדים ומבוגרים ברחבי העולם, ואת אלו מביניהם שאוהבים גם את דיוויד בואי הן משמחות אף יותר. אגדת הרוקנרול צפויה לכתוב וליצור שירים שישולבו במחזמר החדש, לצד יוצרים כמו סינדי לאופר, הפליימינג ליפס, חברי איירוסמית' ג'ו פרי וסטיבן טיילר ואמנים נוספים. דמיינו את כל אלה עונים במקהלה לקפטן "מי חי באננס מתחת לים" ותהנו מאושר מיידי. 

זה אמנם נשמע תלוש, אך זו לא הפעם הראשונה שדיוויד בואי בכבודו ובעצמו מגלה את חיבתו לסדרה המצוירת ואף משתתף בה: ב-2007 בואי תרם את קולו לאחת הדמויות בתכנית. זה גם לא המחזמר היחידי שבואי עובד עליו כרגע: בימים אלו הוא עובד על מחזמר שייקרא "לזרוס" וייתבסס על הסרט "The Man Who Fell To Earth" משנת 1976 בו הזמר והשחקן כיכב כחיזר שיכור. 

בובספוג, המחזמר צפוי לעלות בבכורה בעוד כשנה, ביוני 2016. בחודש הראשון הוא יעלה בשיקגו, ועד 2017 הוא עתיד גם להגיע לבמות של ברודווי. אף פעם לא צפינו בשידורים חוזרים של בובספוג עם כל כך הרבה ציפיה.