אל טקס פרסי המוזיקה הבריטי (BRIT's Awards), שנערך מוקדם יותר השבוע בלונדון, הגיעו השנה כמה מהכוכבים המדוברים ביותר שפועלים כיום בתעשיית המוזיקה העולמית.

אחת מהם הייתה כמובן הזמרת ליזו, שביצעה על בימת הטקס מחרוזת משיריה והייתה מועמדת לפרס "אמנית הסולו הבינלאומית הטובה ביותר" - אותו היא הפסידה לבילי אייליש.

בבוקר שקדם לטקס, ליזו התארחה בתכנית רדיו פופולרית בבריטניה, שם סיפרה על הקשר המיוחד שנוצר בינה לבין חבר וואן דיירקשן לשעבר, הארי סטיילס. לשאלה האם היא תופיע לצדו במהלך האירוע - ליזו השיבה בצורה בוטה שגרמה לעורכי התכנית לצנזר אותה.

"שיתוף הפעולה בינינו התרחש אתמול בלילה. התחברנו כשהז** שלו עמוק בתוך..." (וכאן אנחנו נוותר על המשך המשפט). את המשפט הזה אגב היא אמרה כאמור בשידור חי ועוררה סערה.

אחרי שהבינה כמה בעייתית הייתה האמירה שלה, ליזו ניסתה להסביר: "אני רק צוחקת. אני מתרגשת לראות את ההופעה של הארי בגלל שאני מעריצה. אני ממש אוהבת את 'Fine Line' (אלבומו השני), ולא מסוגלת לחכות למה שהוא יעשה. אז לא, אני לא אשתף איתו פעולה על הבמה".

במהלך הטקס ליזו נשאלה גם על השמועות סביב הרומן שמתנהל בינה לבין סטיילס, וגם הפעם התייחסה לדברים בציניות וזכתה לתמיכה מצד הארי שישב מאחוריה וחיבק אותה מול המצלמות.

אז מה קורה בין השניים? מתברר שבחודשים האחרונים ליזו והארי הציגו בפני המעריצים את החברות החזקה שלהם במספר אירועים מתוקשרים, ואפילו ביצעו להיטים אחד של השנייה בהופעות שונות. הקרבה בין הכוכבים גרמה לרבים מהמעריצים להאמין שמתפתחת מערכת יחסים רומנטית בין השניים, ובדיוק על זה נאמר: ימים יגידו. אנחנו בכל אופן נמשיך לעקוב