לשחרר את בריטני, סרט הדוקו שעוסק בחיי התהילה והתמודדות של בריטני ספירס עם ההתמוטטות הנפשית שלה שודר בתחילת פברואר. מאז, כל העולם מחכה לשמוע מה יש לכוכבת הפופ שנמצאת כבר שנים תחת ניהולו של אביה ג'יימי לין ספירס ועכשיו היא סוף סוף מגיבה ומתייחסת לסרט ישירות. 

"לא ראיתי את כולו, אבל ממה שכן ראיתי הובכתי מהאור שבו הם הציגו אותי", כתבה ספירס בחשבון האינסטגרם שלה בלילה שבין שלישי לרביעי (שעון ישראל) כשהיא רוקדת לצלילי השיר "Crazy" של אירוסמית'. "בכיתי במשך שבועיים... אני עדיין בוכה לפעמים. אני עושה מה שאני יכולה מבחינה רוחנית עם עצמי בשביל לשמור על האושר שלי, על האהבה והשמחה". 

רבים נוהגים לצחוק על סרטוני הריקוד הביזאריים שהזמרת מעלה לחשבון האינסטגרם שלה (כולל בפוסט הנוכחי), אבל ספירס הסבירה שהעובדה שהיא רוקדת בכל יום מביאה לה אושר. "אני לא פה בשביל להיות מושלמת, שלמות זה משעמם. אני כאן בשביל להיות טובת לב", הוסיפה.

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

"תמיד היו ספקולציות סביב החיים שלי, צפו בי ושפטו אותי כל חיי. בשביל השפיות שלי אני צריכה לרקוד לסטיבן טיילור כל לילה בשביל להרגיש חופשיה ואנושית! הייתי חשופה כל החיים שלי כשהופעתי מול אנשים. זה מצריך המון חוזקה בשביל לסמוך על היקום ולהראות את החולשות שלך כי כל הזמן שופטים אותך, מעליבים אותך, ומביכים אותך על ידי התקשורת".

הזמרת הוסיפה שאחרי כל השנים, היא עדיין נפגעת ומושפעת על ידי אופי הסיקור שהיא מקבלת מהתקשורת ומאנשים ברחבי העולם: "אני עדיין ככה עד היום. ככל שהעולם מסתובב והחיים ממשיכים להתקיים, אנחנו עדיין נשארים כה שברירים ורגישים כמו שבני אדם בדרך כלל".

במגזין הבידור PageSix ציינו לאחר יציאת הסרט מקורבים לזמרת סיפרו שהוא הפריח בה תקווה שהיא תוכל "סוף סוף להשתחרר מהכבלים של אביה בחייה. היו חלקים שהיו קשים ורגישים מדי בשביל שהיא תצפה". אותו מקורב סיפר שהחלקים הקשים ביותר בשבילה היו הסיקור התקשורתי האובססיבי אליה והפוקוס על התקופה שלה בתור אמא צעירה, אבל מזה הרבה שנים היא סוף סוף מרגישה שאנשים בצד שלה".