ברונו מארס סופרבול (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
מתאים לו ישראל. ברונו מארס | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

מעריצי לנה דל ריי, וכל שאר האמנים, שהיו אמורים להופיע בישראל וביטלו את הופעותיהם בארץ בזמן המלחמה, עדיין מלקקים את הפצעים. מעריצי ליידי גאגא סופרים את השעות עד לתום הפסקת האש הלילה בחצות. מפיקים שמתמחים בהבאת אמנים מחו"ל לארץ צופים שהמכה שספג השוק תימשך עד סוף 2014, ואת מספר האמנים מחו"ל שכן מגיעים לכאן, אפשר לכנות כמו שקוראים לירי הספורדי מעזה לדרום: טפטופים.

כל אלה לא מפריעים לברונו מארס, אחד הכוכבים הגדולים כיום באמריקה, להשיב "Israel" כאשר נשאל על ידי מעריצים בטוויטר, היכן היה רוצה להופיע, ועדיין לא הספיק. לצידנו נמצאים ברשימת הווישליסט של מארס גם אפריקה, קובה ורוסיה. חברה טובה.

ברונו מארס, טוויטר (צילום: twitter)
הציוץ בטוויטר | צילום: twitter

מעריצים ישראלים של מארס, הגיבו לציוץ שלו בקריאות התלהבות. מעריצה אחת, שלא אוהבת את ישראל, קיללה, וחוץ מזה האמירה החביבה של מארס עברה בשלום.

ברונו מארס כיכב על הבמה בסופרבול האחרון - האירוע הכי מתוקשר בארצות הברית. לפי מגזין "פורבס" הוא הרוויח בשנת 2013 כ-19 מיליון דולר ממוזיקה. אותו מגזין דירג אותו כסלב מס' 13 בעולם.

הרזומה שלו כולל להיטים כמו "When I Was Your Man", "Grenade", "Just the Way You Are", "גורילה", "Locked Out of Heaven", "Treasure", "Runaway Baby" ו-"The Lazy Song".