מה קורה לליל וויין? האם הוא מושפע מסלינה גומז, שהודיעה על כך שהיא לוקחת הפסקה לאחרונה? הראפר פרסם לפנות בוקר פוסט מוזר ומדאיג בטוויטר, בו הוא כתב: "אני עכשיו מובס ומותש מנטלית ואני עוזב בטוב ובהכרת תודה ואני אוהב את המעריצים שלי אבל אני סיימתי". כמה שעות לאחר מכן, הוא כתב ציוץ נוסף והוסיף שהוא "לא מחפש סימפתיה, רק שלווה", וכמה שעות אחר כך כתב שוב "אני בסדר, אל תדאגו".

המשמעות מאחורי המסרים האלו לא ברורה, אבל בהתחשב בבעיות הבריאותיות מהן הוא סובל לאחרונה והבעיות עם חברת התקליטים "קאש מאני", רבים תוהים האם זו הודעה על פרישתו של הראפר המצליח. מאז 2012 הוא סובל מהתקפי אפילפסיה, שהתגברו והחמירו בקיץ האחרון. במקביל, הוא נמצא במאבק משפטי בן שנתיים עם חברת התקליטים שלו כדי לשחרר את אלבומו האחרון "The Carter V" או לשחרר אותו מהחוזה שלו. אם זה לא מספיק, אז הוא גם נורה בשנה שעברה וכנראה שהקש האחרון היה כששוטרים הגיעו לבית שלו אתמול בלילה אחרי שמישהו מתח את המשטרה בטלפון ואמר להם ששמע יריות מהבית שלו (מה שלא היה נכון).

למרות הצרות הלא פשוטות האלו, ליל וויין יכול וצריך להתעודד מהתגובה של כמה מהמוזיקאים הכי חשובים של ימינו להודעה שלו. מיסי אליוט, למשל, כתבה לו בטוויטר: "אני מתפללת עבור מה שזה לא יהיה שאתה מתמודד איתו עכשיו, גם זה יעבור והלוואי ותמצא את השלווה שלך. אני תמיד אהיה מעריצה של העבודה שלך".  

צ'אנס דה ראפר כתב לו: "אני רק רוצה להזכיר לך ששום דבר ואף אחד בעולם הזה לא יכול להביס אותך. תגיד לשטנים האלו להתרחק". גם המוזיקאי האלקטרוני פלייניג לוטוס כתב: "השקעת כל כך הרבה העבודה. השפעת על רבים כל כך. אני תמיד אהיה אסיר תודה על הרושם שהשארת בי כילד". אם יוצא לכם לדבר איתו, תגידו לו שגם אנחנו במאקו מוזיקה מוסרים לו חיבוק.