השבוע חברות הספייס גירלז הכריזו באופן רשמי על הקאמבק המצופה שלהן, שיכלול טור חדש, שיתקיים ביוני הקרוב. סיבוב ההופעות החגיגי גורר התלהבות רבה מצד המעריצים, וביניהם גם אחת הזמרות הבריטיות המצליחות בכל הזמנים, אדל.

בעקבות ההכרזה, אדל העלתה הלילה לאינסטגרם תמונת ילדות שלה, בה היא נראית נרגשת במיוחד ומאחוריה מופיע קיר עמוס בפוסטרים של הספייס גירלז. לפוסט, שצבר כבר כמעט 2 מיליון לייקים, היא הוסיפה את הכיתוב: "ככה אני מרגישה ברגע זה. אני מוכנה". אדל ציינה בעבר שהיא מעריצה מושבעת של להקת הבנות האייקונית.

View this post on Instagram

HA! This is how I feel right now! I AM READY

A post shared by Adele (@adele) on

מי שפגעה מעט בחגיגות היא ויקטוריה בקהאם (פוש ספייס אם תרצו), שבחרה לא לקחת חלק באיחוד של ההרכב. ויקטוריה ניסתה לרכך את העניינים עם פוסט מיוחד, בו כתבה בין היתר: "לא אצטרף לחברות שלי שוב על הבמה, אבל הספייס גירלז היו חלק גדול מחיי ואני מאחלת להן הרבה אהבה וכיף בטור החדש. אני יודעת שהן ירימו מופע מדהים ושהמעריצים הנפלאים מהעבר ומההווה יהנו ממנו".

View this post on Instagram

Today marks a special day for the girls as they announce the first tour dates since we performed together in 2012! I won't be joining my girls on stage again but being in the Spice Girls was a hugely important part of my life and I wish them so much love and fun as they go back on tour next year. I know they will put on an amazing show and the fantastic fans past and present are going to have a wonderful time! X vb #spicegirls #friendshipneverends

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on