אין תמונה
גאנז נ' רוזס בהרכב המקורי: סטיבן אדלר, איזי סטרדלין, אקסל רוז, סלאש ודאף מק'קגיאן

חברי להקת גאנז נ' רוזס יתאחדו באירוע כניסת הלהקה ל"היכל התהילה של הרוקנ'רול", שייערך בהיכל המפואר בקליבלנד, אוהיו ב-14 באפריל 2012. כזכור, ייכנסו גאנז נ' רוזס להיכל לצד הרד הוט צ'ילי פפרז, הביסטי בויז הפייסז, דונובן, פרדי קינג ולורנה ליני.

הקלידן הנוכחי של גאנז נ' רוזס דיזי ריד אמר כי כל חברי הלהקה שתרמו לאלבום הבכורה המיתולוגי "Appetite For Destruction" יהיו נוכחים בטקס. "אני יודע שכל חברי ההרכב המקורי ש הלהקה עומדים להיות שם", אמר הקלידן שהצטרף ל"גאנז" ב-1990 ונשאר חבר בה עד היום. "אני לא ממש יודע מה עומד לקרות שם. זה אחד מאותם אירועים שבהם כולם נפגשים יחד וכולם ממש 'קול'".

עדיין לא דובר על האפשרות שחברי ההרכב המקורי גם ינגנו יחד

אקסל רוז הופעה 1 (צילום: דרור נחום)
עם סלאש על אותה במה. אקסל רוז | צילום: דרור נחום

דיזי ריד מבהיר בראיון ל"בילבורד" שעדיין לא דובר על האפשרות שחברי ההרכב המקורי גם ינגנו יחד על הבמה. ריד אומר שהוא והסולן אקסל רוז טרם יצרו קשר בעניין עם שאר חברי ההרכב ההוא - המתופף סטיבן אדלר, הגיטריסט וכותב הלהיטים איזי סטרדלין, הגיטריסט המפורסם סלאש והבסיסט דאף מק'קגיאן. "בכנות, עדיין לא דיברנו על זה", אומר ריד. "אני לא יודע מתי או למה או איך להעלות את הנושא. זה לא עניין יומיומי. אז עדיין לא ממש דיברנו על זה, אבל אני משוכנע שנדבר על זה בנקודה מסוימת".

השמועות והתקוות של המעריצים לאיחוד של ההרכב המקורי של גאנז נ' רוזס החלו מיד כאשר נודע שהלהקה מועמדת להיכל התהילה של הרוקנ'רול. התקוות והשמועות התגברו כאשר הוכרז כי "גאנז" זכתה ותיכנס בשערי ההיכל.

אלבום חדש באופק

כזכור, התפרק ההרכב המקורי של גאנז נ' רוזס לכמה חתיכות. ראשון עזב סטיבן אדלר, אחריו איזי סטראדלין ולבסוף עזבו גם סלאש ודאף מק'קגיאן. הסולן אקסל רוז צרף אליו נגנים חדשים והמשיך להופיע ולהקליט תחת השם "גאנז נ' רוזס" והסתכסך, כידוע, עם כל חבריו לשעבר, בעיקר עם סלאש. בהמשך השלים רוז עם סטראדלין, מק'קגיאן ואדלר, אבל הוא וסלאש נשארו ניצים זה לזה.

בימים אלה נמצאת גאנז נ' רוזס בהנהגת אקסל רוד ועם דיזי ריד בסיבוב הופעות באמריקה., בקיץ הם צפויים להגיע להופעות באירופה. דיזי ריד הביע תקווה בראיון כי אחרי הסיבוב באירופה תיכנס הלהקה לאולפן להקליט שירים חדשים. "יש דיבורים על כך שנקליט חומר חדש אחרי שנסיים את סיבוב ההופעות, אז כבר נראה מה יהיה. יש המון חומר שלא נכנס לאלבום 'דמוקרטיה סינית'. ממה שאני זוכר יש עוד הרבה שירים ממש טובים. אני רק יכול לקוות שהחומר הזה יעלה על פני השטח ונתחיל לעבוד עליו".

>> סטפני זינגר על הבמה עם שלום חנוך ורוני פיטרסון