הזמרת ג'וג'ו זכתה להכרה כשפרצה עם להיט הבכורה שלה "(Leave (Get Out" ב-2004, אז היא הייתה רק בת 13. היא הצליחה לשחזר את ההצלחה עם שני להיטים שהוציאה בשנתיים שלאחר מכן ("Baby It's You" ו-"Too Little Too Late"), אבל מאז התמודדה עם רצף כישלונות ונשכחה מאחור.

לקראת צאת אלבומה הרביעי, "Good to Know", ג'וג'ו התראיינה למגזין האינטרנטי Uproxx, שם היא סיפרה על האתגרים איתם התמודדה בתחילת דרכה ועל הלחץ הרב שהופעל עליה מצד מנהלי חברת התקליטים שתחתיה פעלה.

"במשך זמן רב האמנתי שהסיבה שחברת התקליטים שלי לא משחררת שירים שלי הייתה המראה החיצוני שלי", הזמרת אמרה, "אני זוכרת שכשהייתי בת 18 הושיבו אותי במשרד והמנכ"ל של החברה אמר 'אנחנו רק רוצים שאת תיראי הכי בריאה שאפשר'".

View this post on Instagram

A post shared by JoJo. (@iamjojo) on

בהמשך ג'וג'ו הסבירה שבעקבות אותה שיחה היא נאלצה לשמור במשך תקופה ארוכה על דיאטה קשוחה במיוחד, שמנעה ממנה לצרוך יותר מכ-500 קלוריות ביום, כמות הנמוכה בהרבה מזו שהרופאים המליצו לה.

"השתמשתי בחומרים מדכאי תיאבון. רצו שאהיה ממש רזה, למרות שניסו להכחיש זאת", ג'וג'ו הוסיפה, "אני חושבת שרבים מאיתנו מפתחים חוסר ביטחון והפרעות אכילה מוגזמות ממחשבות לא בריאות שיש לנו על הגוף שלנו. זה דפק אותי. הייתי שותה ושוכבת עם זרים. חיפשתי תשומת לב ואישור לכך שאני יפה, רציתי להרגיש ראויה".