מעבר להיותה אחת הזמרות המצליחות ביותר בעולם, אריאנה גרנדה, אתם בטח יודעים, היא גם אחת הנשים הכי פופולריות באינסטגרם, וסופרת למעלה מ-172 מיליון (!) עוקבים.

רבים ממעריציה של גראנדה, שעוקבים בשנים האחרונות אחרי כל תנועה שלה ברשתות החברתית, גילו לאחרונה שהזמרת הפסיקה לעקוב אחרי אחת החברות הכי טובות שלה - והרשת, כמובן, חוגגת.

השמועות על סכסוך בין גרנדה לחברת הילדות שלה, אלקסה לוריה, קיבלו אישור מהזמרת עצמה בעקבות תגובה שצירפה לפוסט של אחד המעריצים שלה, שם כתבה בין היתר את המילים הבאות: "לפעמים אנשים מתרחקים זה מזה, לא משנה כמה הם אוהבים אחד את השני, או כמה היסטוריה יש שם. אני מקווה שזה זמני".

וכך, לאור תקריות שונות הקשורות לעברה, ביקשה גראנדה ממעריציה שלא להתעסק במשבר האישי שלה או להטריד את אלקסה ברשתות החברתיות: "בבקשה, אל תתערבו או תשלחו משהו שלילי לעברה. אני רוצה להתגבר על זה".

ההיכרות של השתיים חוזרת שנים אחורה, בימים בהם אריאנה ואלקסה למדו יחד בבית הספר והפכו לחברות קרובות כבר בגיל צעיר.

הרבה לפני הפריצה הגדולה של גרנדה, השתיים נהגו להעלות לרשת סרטונים משותפים, כשבחלקם גרנדה הייתה מבצעת קאברים לשירים של אמנים כמו ג'סטין ביבר ומריה קארי. אלקסה, כמו שכבר הבנתם, תמיד הייתה שם.

זה המשיך גם בשנים האחרונות, אז אלקסה כיכבה בכמה מהקליפים הפופולריים ביותר של אריאנה, ביניהם השניים שליוו את הלהיטים "thank u, next" ו-"seven rings", ולפני כשלוש שנים אריאנה סיפרה למעריציה שבחרה לקעקע על האצבע את האות הראשונה בשמה של אלקסה (A) (במה שמבחינתנו הפך עכשיו לאאוץ').

אז מה צופן העתיד בכל הקשור לחברות של השתיים? אנחנו נמשיך לעקוב, אבל כרגע מרשים לעצמנו לשער שזוג החברות בנות ה-26 יתגברו על הפערים ביניהן ויחזרו בקרוב מאוד לקשר קרוב (אלא אם כן מסתתר שם משהו שהוא גדול יותר מעשרות שנים של חברות).

 

View this post on Instagram

7 @ MIDNIGHT

A post shared by Alexa Luria (@lexie1225) on