לפני 7 שנים מקלמור נחשב לאמן ההיפ הופ הכי מדובר בתעשיית המוזיקה. השירים שהוא הוציא יחד עם שותפו המוזיקלי לשעבר, ראיין לואיס, הפכו ללהיטים בינלאומיים, ובראשם "Thrift Shop", שזכה לתואר השיר הכי מושמע של 2013 בארצות הברית.

למרות הניסיונות לחזור לפסגה של המצעדים, מקלמור לא הצליח לשחזר את ההצלחה האדירה לה הוא זכה באותה תקופה. בשנים האחרונות הוא בעיקר הופיע בתור אמן משני בפסטיבלי מוזיקה ברחבי העולם. בנוסף, הוא שיתף פעולה עם אמנים כמו ג'ס גלין, קאשה, מרטין גריקס ואופסט.

View this post on Instagram

Oh you didn’t think I was gonna hit the glow up during Covid? Tag someone that didn’t know I had natural curls and enter in a chance to win my secret recipe for the perfect dangles

A post shared by @ macklemore on

בשבוע האחרון הופצה ברחבי הרשת תמונה חדשה של הראפר בן ה-37, החושפת שינוי חיצוני מפתיע. באותו צילום ניתן לראות את מקלמור עם שפם ותסרוקת חדשה. אותו סלפי גרר תגובות כמו "מי זה לעזאזל ומה קרה למקלמור?", "התמונה הזאת תפסה אותי לא מוכן" ו"אלוהים, עד שראיתי את השם לא זיהיתי אותו".

מתברר שזו לא הפעם הראשונה שמקלמור מופיע כך בפני הציבור. בחודשים האחרונים הראפר שיתף מספר תמונות שלו עם השפם, אותן הוא צילם בזמן שהסתגר בביתו יחד עם אשתו ושני ילדיו בעקבות התפשטות נגיף קורונה. משום מה דווקא התמונה האחרונה הייתה זו שהלהיבה את המעריצים וזכתה לחשיפה רחבה ברשתות החברתיות.

View this post on Instagram

5am. She fell back asleep. I did not. BUT HONESTLY IM HAPPY. JUST SLAMMING CAFFEINE, WEARING SWEATPANTS AND HELLA GRATEFUL IM WITH MY GIRLS.

A post shared by @ macklemore on