לינקין פארק העלו לפייסבוק אתמול הודעה רשמית על הפרידה מצ'סטר בנינגטון, חבר הלהקה בן ה-41 שהתאבד בתלייה ביום חמישי האחרון בביתו שבלוס אנג'לס. בהודעה אמרו "צ'סטר היקר, הלבבות שלנו שבורים. גלי ההלם על האובדן וההתכחשות עדיין מציפים את המשפחה שלנו. נגעת בכל כך הרבה אנשים וכנראה שלא הבנת אפילו כמה. היה לך לב ענק ונהגת לחשוף רגשות בפני כולם".

הם מוסיפים: "כשדיברנו איתך על התכניות לעתיד נראתך מאוד נלהב וגרמת גם לנו להרגיש ככה. העזיבה שלך משאירה חור שלעולם לא נוכל למלא. אנחנו מנסים לזכור שהשדים שלקחו אותך תמיד היו שם. אחרי הכל, על אותם השדים שרת והם שגרמו לכולם להתאהב בך מההתחלה. למרות שאנחנו לא בטוחים לאן העתיד יוביל אותנו, אנחנו יודעים שהחיים של כולנו נעשו טובים יותר בזכותך. אנחנו מודים לך על המתנה הזאת. אוהבים ומתגעגעים מאוד, עד שנתראה שוב".

במקביל להודעות על האובדן, גורמי משטרה החליטו לשחרר הקלטה של שיחת הטלפון בה הנהג של הזמר סיפר על גופתו של צ'סטר שנמצאה תלויה בבית על ידי העוזרת. אותו נהג שחיכה מחוץ לביתו של בנינגטון כדי להקפיץ אותו לצילומים, סיפר לשוטרת: "כשהגעתי למקום וראיתי העוזרת יוצאת החוצה וצועקת בפאניקה 'הוא הרג את עצמו, הוא תלה את עצמו'". בהקלטה אפשר גם לשמוע את העוזרת בוכה כשהיא מדבר עם אשתו של בנינגטון בטלפון.