דאפי בריטס 2009 (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
אפס אפס דאפי | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

הפקת הסרט ה-23 בסדרת ג'יימס בונד רק החלה, וכבר עם תחילת ההכנות לצילומים מתחדש המאבק על ביצוע שיר הנושא. איימי וויינהאוס, מתברר, היא עדיין מועמדת מועדפת על המפיקים. עם זאת, גם שמה של הזמרת הוולשית דאפי מוזכר כאופציה ראויה. מייקל ג'י. ווילסון, ממפיקי הסרט, אף אמר בתגובה: "אשמח מאד אם דאפי תקליט את שיר הנושא לסרט החדש. אני חושב שהיא נהדרת, למרות שגם איימי וויינהאוס תהיה בחירה טובה".

כזכור, במהלך הפקת הסרט הקודם בסדרה "קוונטום של נחמה" התמודדה שורה ארוכה של זמרות על הזכות להקליט את שיר הנושא, כאשר המועמדת המועדפת הייתה איימי וויינהאוס, שבסופו של דבר לא הצליחה להקליט שיר ראוי, היות והייתה אז בעיצומו של מאבק להיגמל מסמים קשים. בין השאר הועלו גם שמותיהן של ליאונה לואיס וביונסה.

בסופו של דבר החליטה ההפקה לבחור בשידוך יוצא הדופן בין אלישיה קיז וג'ק ווייט שבצעו את "Another way to die", שנחשב לאחד משירי הנושא הכושלים ביותר שהוקלטו אי פעם לסרט ג'יימס בונד.

במקביל, ממשיך הקאמבק של איימי וויינהאוס לקרטע. אחרי הופעה כושלת במיוחד בפסטיבל ג'אז באיים הקריביים לפני כמה שבועות, ביטלה השבוע הזמרת הופעה שנקבעה לה באולם השפרד'ס בוש אמפייר בלונדון ב-31 במאי. זאת כמה ימים אחרי שאושפזה (שוב) בבית חולים באי סנטה לוצ'יה. לא נמסרה סיבה רשמית לביטול, ולא נקבע תאריך חלופי.

את סרט הג'יימס בונד הבא עתיד לביים על פי השמועות הבמאי דני בויל , זוכה האוסקר הטרי על "נער החידות ממומביי".