לפני חודש בילי אייליש העלתה בפעם הראשונה את הפודקסט 'Me & Dad Radio', אותו היא מקליטה מביתה יחד עם אביה, פטריק אוקונל. באחד הפרקים הזמרת הפתיעה את מעריציה הישראלים כשסיפרה שהיא ואביה מאזינים במשך שנים לשיריה של נגה ארז. באותו פרק השניים השמיעו את השיר "Chin Chin" של הזמרת הישראלית.

בפרק האחרון שעלה לרשת, בילי סיפרה על זמרת אחרת ומפתיעה לא פחות אותה היא מעריצה - כוכבת הפופ הלבנונית ננסי עג׳רם. רגע לפני שהשמיעה את השיר ״Fi Hagat”, בילי אמרה: "אני עומדת לשמח את עצמי ולשים שיר מאוד מיוחד בערבית. זאת ננסי עג'רם. אני מאוד אוהבת את ננסי ואת השירים שלה״.

לאחר השמעת השיר, הזמרת האמריקאית בת ה-18 הודתה שאינה מבינה את המילים וציינה שהיא בדרך כלל מאזינה לשירים של ננסי כשהיא צריכה "להקפיץ את מצב הרוח" שלה. שיר נוסף שבילי ציינה לטובה הוא ״Inta Eyh”, אותו ננסי הוציאה לפני 15 שנים.

אייליש הסבירה שנחשפה לזמרת הלבנונית במקרה במהלך שיטוט ברשתות החברתיות. "היא הופיעה בפוסט מצחיק ודי מטופש, אבל אני החלטתי לחפש אותה והתאהבתי. מאז האזנתי לכל החומרים של ננסי עג'רם. השירה שלה מטורפת. מוזיקה ערבית מרגישה כמו שוקולד שנמס לתוך האוזניים שלי. אני אוהבת את המלודיות ואת אופן השירה".

לאחר שנחשפה לפודקסט של בילי ואביה דרך טוקבקים של מעריציה, ננסי עג'רם העלתה פוסט לאינסטגרם, בו היא כתבה: "אנחנו גם אוהבות אותך בילי ואנחנו מעריצות את העבודה שלך. החברות שלי תמיד משמיעות את השירים שלך בווליום גבוה בבית".