האולטראס – סוף שבוע (יח``צ: אבי ולדמן)
ריספקט. האולטראס שמחים | יח``צ: אבי ולדמן

הרכב ההיפ הופ המקומי האולטראס נבחר לייצג את ישראל בטקס פרסי אמ.טי.וי אירופה (ה-EMA), שיערך ב-10 בנובמבר באמסטרדם. השלישייה שמורכבת מאלי פרץ, דן ברטוב וסדריק בן שבת, תתמודד מול נציגים ממדינות אחרות על הזכות לייצג את כלל אירופה באירוע הנחשב.

בתחרות הישראלית גברו ה"אולטראס" על אמנים מפורסמים מהם כמו הדג נחש, רוני דלומי ואסתר רדא, ועל הצמד האלקטרוני עידו בי וצוקי. עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של האולטראס, מסר בתגובה: "היתה לנו שנה מדהימה ואנו שמחים ומברכים על הבחירה באולטראס לייצג את ישראל בטקס ה-EMA של MTV אירופה. תודה לכל מי שהצביע ובחר בנו".

חשיפה בינלאומית

הבחירה באולטראס מבטיחה להם חשיפה בינלאומית דרך רשת MTV. כמו כן  יקבלו פסלון פרס בינלאומי, זהה לפסלונים המחולקים בתחרות בשלל הקטגוריות הבינלאומיות, עם שמם והכותרת: "Best Act In Israel 2013". בכך הם מצטרפים לאמנים שייצגו את ישראל בחמש השנים האחרונות: שירי מימון (2008), נינט טייב (2012, 2009), עברי לידר (2010) ו-הצמד TYP (בשנת 2011).

הרכב ההיפ הופ הצעיר המצליח בארץ

"האולטראס" הוחתמו השנה אצל סאבלימינל בלייבל "תאקט רקורדס", והפכו לאחד הדברים הכי חמים בהיפ הופ המקומי, עם עשרות אלפי מעריצים, מיליוני צפיות ביו טיוב, הופעות במקומות גדולים, מועמדות ל"פריצת השנה" במצעד השנתי, ובחירה ל"להקת השנה" של מגזין "ראש אחד".

בין הלהיטים הגדולים שלהם: "בוקר טוב", "בלילות לבד", "אין לי את האומץ", "חולה עלי", "לשבור את הרצפה", הסינגל החדש "סוף שבוע", ושיתוף הפעולה "רומנטיקנוס" עם פבלו רוזנברג, שהושמעו בתחנות הרדיו למעלה מ-2000 פעמים ביחד.