ליל נאס איקס הוא ללא ספק הכוכב הכי מדובר של שנת 2019 במוזיקה (יחד עם ליזו ובילי אייליש, כמובן). הראפר בן ה-21 הצליח לכבוש את המצעדים עם הלהיט הענק "Old Town Road”, בו הוא משתף פעולה עם אביה של מיילי סיירוס, זמר הקאנטרי בילי ריי סיירוס.

בעקבות ההצלחה האדירה לה זכה עם להיט הפריצה שלו, מונטרו לאמאר היל (שמו האמיתי) הפך לאחד האמנים היותר מסקרנים היום בתעשיית המוזיק, ובניגוד לכוכבים אחרים בסביבתו, הוא בחר לשמור על תדמית צנועה יחסית ולא לעורר פרובוקציות.

אמש ליל נאס איקס הפתיע את מעריציו כשהעלה לעמוד האינסטגרם שלו מקבץ של תמונות פרובוקטיביות במיוחד, אותן הוא צילם מחדר האמבטיה בביתו, שם, כמו כולם, הוא מבלה יותר מדי זמן בעקבות סגר הקורונה שנכפה עליו.

View this post on Instagram

no homo

A post shared by Lil Nas X (@lilnasx) on

התמונות גררו תגובות מעורבות מאלפי המעריצים של הראפר הצעיר, ולצד אלו שהחמיאו לו ושיבחו אותו על האומץ - היו גם מעריצים שתקפו אותו על המהלך וקראו לו להסיר את התמונות מהרשת.

זמן קצר לאחר שהלהיט שלו החל לכבוש את המצעדים ולשבור שיאים, ליל נאס איקס עורר סערה תקשורתית כשחשף את נטיותיו המיניות, ובראיון שהעניק בעקבות אותו מהלך, הוא הסביר שבחר לספר על היותו הומוסקסואל להוריו ולאחר מכן גם לקהל המעריצים. "חלקכם כבר יודעים, את חלקכם זה לא מעניין ואחרים לא יאהבו אותי יותר אחרי זה", כתב זמנו בפוסט היציאה מהארון שלו.