טיפאני, כוכבת העבר מהאייטיז שפרצה עם הלהיט "I Think We’re Alone Now", חזרה השבוע לכותרות לאחר שסרטון שלה מאבדת את הקול ומקללת מעריצים בזמן הופעה רץ ברשתות. אמש הזמרת פרסמה סרטון התנצלות באינסטגרם שלה, בו טענה שסבלה מהתקף חרדה אבל התעקשה שהיא עדיין יכולה לבצע את השיר כמו שצריך. 

"אני כל כך מצטערת. נלחצתי", פתחה טיפאני את הסרטון רגע לאחר ששרה את הפזמון של השיר שלה, "זה לא קורה לי הרבה שאני מאבדת את הקול שלי ולגמרי נכנסתי להתקף חרדה. קרסתי. מתוך התסכול שלי, אמרתי דברים שאני לא מתכוונת אליהם בכלל. אני אוהבת אתכם המון המון המון".

הזמרת דאגה גם להודות לכל המעריצים ששלחו לה הודעות ובדקו מה איתה: "אני רוצה להודות לכל מי שדאג לי, העניק לי אהבה. אני פשוט נחרדתי מהימים האחרונים כי מעולם לא הייתי במצב הזה. אני מתגאה בזה שאני בשיא ונותנת הכל בהופעה שלי כי אני אוהבת להיות איתכם".

בהמשך ניסתה להסביר מה גרם לה לאבד את הקול: "לא היה לי מושג שיש לי בעיה בקול. עליתי לשם ופשוט הוא לא היה. זה ליטרלי חירפן אותי. לא יכולתי להתמודד עם זה. אני כל כך מצטערת אני רוצה להגיד תודה לכל מי שהיה בהופעה אני אוהבת אתכם ואני שוב מצטערת על מה שאמרתי זה לגמרי לא הנורמה שלי. מצטערת שהיה לי התקף חרדה והתחרפנתי".

כאמור, ביום ראשון הזמרת הופיעה בפלורידה עם אותו להיט משנות השמונים אבל לא כל כך הצליחה להגיע לסולם המקורי. "לכו לה**יין", טיפאני מלמלה למיקרופון כשהיא עומדת יחפה על הבמה, והוסיפה: "זה הלהיט שלי, אני הולכת לשיר את זה כמו שצריך".

View this post on Instagram

A post shared by Tiffany (@tiffany_tunes)