שאקירה שברה השבוע את לבבותיהם של מיליוני מעריצים, כשבישרה על ביטול סיבוב ההופעות האירופאי שלה, "El Dorado World Tour". עוד בשבועות האחרונים, הכוכבת בת ה-40 נאלצה לבטל את ההופעות הראשונות של הטור החדש, שנועד לקדם את אלבומה ה-11, שיצא במאי האחרון וממנו שוחררו להיטים כמו "Me Enamore" "ו-"Chantaje" עם מאלומה. סיבת הביטול, שמטרידה את המעריצים לא פחות מגורל המופע, היא שטף דם שגרם לנזקים במיתרי הקול שלה.

מהצוות של הזמרת הקולומביאנית נמסר שסיבוב ההופעות, שהיה אמור לכלול 17 מופעים באירופה, ידחה ושהמועדים החדשים יתפרסמו אחרי שהיא תחלים. אבל כפי שמקורבים לה מספרים, מצבה לא טוב וייתכן ותאלץ לבטל גם את הסבב האמריקאי, שצפוי להתחיל בינואר ולכלול 19 מופעים. במידה וגם אלה יבוטלו, יהיה מדובר בהפסד שמוערך בלמעלה מ-100 מיליון דולר.

שאקירה, שהשקיעה חודשים בהכנות למופע הנוצץ הזה, הרוסה מהמצב. בפוסט למעריצים היא כתבה: "לצערי, מיתרי הקול שלי לא מצליחים להחלים, והסיוט הגדול שלי ממשיך. אני נמצאת כרגע בקרב קשה ומקווה שאחזור לתפקוד מלא בהקדם. בלב כבד, אני נאלצת לדחות את מועדי ההופעות שלי לאלתר, כדי לספק לגופי כמה שבועות בהם אוכל להחלים". היא הוסיפה גם התנצלות בפני אלה שהשקיעו מאמצים רבים כדי להשיג כרטיסים.

A post shared by Shakira (@shakira) on