תארו לעצמכם שאתם הולכים להופעה של הלהקה האהובה עליכם. אתם באים עם נעליים נוחות וקצת נשנושים, ומתכוננים לצרוח את המילים של כל השירים ולמחוא כפיים עד שהידיים שלכם יהפכו לאדומות. אחרי הכול זאת הופעה, לא קונצרט של הפילהרמונית, ולעשות רעש ולהתלהב בקולי קולות זה חלק מהכיף, אלא שמעריצי להקת הפופ הקוריאנית BTS לא יזכו ליהנות מהכיף הזה כשיגיעו להופעה בסאול - וגם בזה אפשר להאשים את הקורונה.

חברת הניהול של הלהקה הוציאה הודעה רשמית לקראת שלוש הופעותיה בסאול, בירת קוריאה הדרומית, שייערכו בשבוע הקרוב - והיא לא באה להרים. "בתוקף הנחיות הממשלה, אסור להריע בקול, לצעוק, לשיר או לעמוד במהלך המופע", נכתב. ההופעות יתקיימו באצטדיון האולימפי ג'מסיל, שיכול להכיל עד 70,000 איש - אבל בעקבות הנחיות הקורונה ינכחו בו רק 15,000 איש בערב, וגם הם יצטרכו לשבת במקום שיוקצה להם לפי הנחיות הקורונה. ולקינוח, איך אפשר בלי לכתוב ש"האירוע עשוי להשתנות או להתבטל בהתאם למידת הריחוק החברתי".

נקודת האור היחידה שהוזכרה בהודעה הרשמית היא שלמעריצים יחולקו קלאפרים, רעשנים שמחקים רעש של מחיאות כפיים, כדי שבכל זאת יהיה איזשהו צליל מהקהל. (ואנחנו לא רוצים לחשוב מה יקרה למי שיעזו לנשנש משהו קראנצ'י).

שלוש ההופעות בסאול הן הפעם הראשונה שחברי BTS יופיעו במולדתם מאז לפני פרוץ המגפה. ההופעה הראשונה והשלישית גם יועברו בשידור חי ברשת, והאחרונה אף תוקרן בשידור חי בבתי קולנוע ברחבי העולם. משם BTS יעברו בחודש הבא לרזידנסי בלאס וגאס, ויקיימו ארבע הופעות באצטדיון אלג'יינט שבנוואדה, שיכול להכיל 65,000 אלף איש בכל ערב.