אין תמונה
נכנסו לנעליו. ברוס ספרינגסטין וכריס מרטין

פציעתו של בונו סולן להקת יו-2, עצרה את קמפיין האלבום החדש של הלהקה, אבל יש התחייבויות שצריך לעמוד בהן. שלושת חברי U2 הנותרים, הגיטריסט "דה אדג'", הבסיסט אדם קלייטון והמתופף לארי מולן ג'וניור, הופיעו הלילה בניו יורק במופע מיוחד של "RED" למען יום האיידס הבינלאומי.

את מקומו של בונו על הבמה תפסו כריס מרטין סולן להקת "קולדפליי", שאמר לקהל: "לפעמים חלמות הילדות שלך מתגשמים", וברוס ספרינגסטין הגדול, שמילאו עם הרבה תשקה ומחויבות את תפקיד הזמר בלהקת הרוק הגדולה ביותר של העשורים האחרונים.

את כריס מרטין הזמין לבמה הנשיא לשעבר ביל קלינטון, שנאם בתחילת האירוע. החל מתזמון של 05:30 בוידיאו ניתן לראות מרטין מבצע עם יו-2 שניים מלהיטי הענק שלהם, "Beautiful day" ו-"With Or Without You".

ברוס ספרינגסטין, "הבוס" של הרוקנ'רול, אולי הזמר הכי אמריקני אי פעם (אחרי אלביס), עלה לבמה לשני שירים נוספים שחתמו את הקטע של U2 בערב. החל מתזמון של 37:25 בוידיאו ניתן לצפות בו שר שני להיטים אהובים נוספים של הלהקה: "Where The Streets Have No Name" ו-"Still Haven't Found What I'm Looking For". הקהל בר-המזל שנכח באירוע קיבל את השניים בתשואות.

עוד הופיעו בקונצרט המיוחד - ואף נראים בוידיאו - קנייה ווסט וקרי אנדרווד, אבל הופעתם התגמדה מול החיבור החד פעמי בין U2 לשני זמרי הרוק.