בחודשים האחרונים בלאקפינק, הרכב הקיי-פופ המצליח שהוקם לפני כ-4 שנים, הצליח לכבוש את תעשיית המוזיקה העולמית. ארבע חברות הלהקה (קים ג'ני, קים ג'יסו, פארק צ'א-יאנג ולאליסה מנובאן) הצליחו לחצות את רף מיליארד הצפיות ביוטיוב עם הלהיט "DDU-DU DDU-DU" והחלו לעבוד עם אמנים ומפיקים מוזיקליים בינלאומיים.

בסוף השבוע האחרון הרכב הבנות רשם הישג אדיר נוסף כששבר את השיא לכמות הצפיות הגדולה ביותר לקליפ מוזיקלי ביממה הראשונה לעלייתו. הסינגל החדש שלהן "How You Like That" שוחרר בשישי האחרון ולפי הדיווחים צבר יותר מ-82 מיליון צפיות ביוטיוב ב-24 השעות הראשונות לצאתו. עם כמעט 40 מיליון עוקבים, הלהקה מחזיקה גם בעמוד היוטיוב הכי פופולרי ששייך להרכב מוזיקלי.

ההצלחה האדירה של השיר מגיעה כחודש וחצי לאחר שהבנות חשפו את שיתוף הפעולה הראשון שלהן עם ליידי גאגא, "Sour Candy", שנכלל באלבום הקאמבק המצליח שלה "Chromatica". למרות שלא יצא כסינגל באופן רשמי, שיתוף הפעולה צבר עד כה כ-100 מיליון צפיות.

זאת לא הפעם הראשונה שבלאקפינק חוברת לכוכבת פופ בינלאומית. לפני כשנה וחצי הבנות הוציאו את השיר "Kiss and Make Up" יחד עם דואה ליפה, שנחשבה כבר אז לאחת הזמרות המבטיחות בתעשייה בזכות להיטים כמו "New Rules" ו-"IDGAF".

עם רצף ההצלחות האחרון שלהן, בלאקפינק מיקמו את עצמן בשורה הראשונה של אמני הקיי-פופ, שבראש ניצבים כיום חברי להקת הבנים BTS. כזכור, הז'אנר המוזיקלי היה בשיאו בתחילת העשור הקודם עם עלייתו של הזמר סיי, שאחראי ללהיטי ענק כמו "Gangnam Style" ו-"Gentleman".