מוקדם יותר השבוע פורסם על ביטול ההופעה של באד בייבי בירדן. הראפרית הצעירה, ששמה האמיתי הוא דניאל ברגולי, הייתה אמורה להופיע במדינה ב-8.7, יום לפני הופעתה המתוכננת במועדון הבארבי בתל אביב. מארגני האירוע הסבירו שהחליטו לבטל את האירוע בעקבות תגובה "חסרת רגישות" של באד בייבי לפוסט של גולש פלסטיני, שטען שהיא תומכת במדינת ישראל.

בראיון שהעניקה אתמול לאתר TMZ, באד בייבי התייחסה לביטול ההופעה. בין היתר היא אמרה: "אני לא יודעת למה הגיבו בצורה כל כך רגישה לכך, אמרתי משהו על מקדונלדס. אני אפילו לא יודעת מה להגיד, הוא כתב משהו שלא הבנתי".

בהמשך באד בייבי הסבירה שלא הבינה כלל את מה שנאמר באותו פוסט. כשנשאלה אם תסכים להופיע במדינות כמו רוסיה, סין וישראל, היא ענתה: "כל עוד משלמים לי, אני אהיה שם". מנהליה מסרו בעבר שדניאל מעולם לא לקחה צד בסכסוך הישראלי-פלסטיני ושמבחינתה כל העניין יצא מפרופורציה.

כזכור, באד בייבי הגיבה בשבוע שעבר לפוסט בערבית שהעלה משתמש בשם Palestine Alqadi. היא לא הבינה את הטקסט ובחרה לענות עם תגובה שלא קשורה לתוכן של הפוסט: "כן, אני אוהבת צ'יפס של מקדונלדס. הם טעימים בטירוף לפעמים. אני מודה על כך ששאלת אותי ביץ'. הרבה אהבה".