אמש (שני) הודיע מגזין בילבורד שהראפר טקאשי סיקסניין וניקי מינאז' כבשו את המקום הראשון של מצעד הלהיטים האמריקאי (Billboard Hot 100) עם הדואט החדש שלהם "Trollz".

בשבוע שחלף מאז שיצא באופן רשמי, השיר צבר 135 מיליון צפיות ביוטיוב וזכה ליותר מ-36 מיליון השמעות בשרתי המוזיקה השונים, וקשה להפריד בין ההצלחה האדירה של השיר לסערה שנוצרה סביב הקליפ הפרובוקטיבי שמלווה אותו.

זאת הפעם הראשונה שטקאשי הצליח לכבוש את ראש המצעד הנחשב, ומאז הפריצה שלו לפני כשלוש שנים הראפר הצליח להתקרב אל המקום הראשון עם שני להיטים: "Fefe" (דואט נוסף עם ניקי מינאז') ו-"Gooba" (הסינגל הקודם שלו). שניהם הגיעו בשיאם למקום ה-3 של המצעד.

בעקבות ה"כישלון" האחרון שלו עם "Gooba", הראפר הצעיר תקף כזכור את אריאנה גרנדה וג'סטין ביבר וטען שהם זייפו את נתוני ההשמעות של הדואט שלהם ("Stuck With U") כדי לעקוף את השיר שלו. בין היתר הוא חשף ברשת מסמך שמראה כי בשעה האחרונה לספירת הנתונים באותו שבוע, הדואט של ארי וג'סטין קיבל דחיפה משמעותית של כ-60 אלף רכישות.

במקרה של מינאז', מדובר בפעם השנייה בקריירה שלה ששיר שהוציאה מגיע היישר אל המקום הראשון, אחרי שבמשך יותר מעשור של פעילות מוזיקלית, הכוכבת ניסתה להכניס עשרות סינגלים אל ראש המצעד, והפעם היא הצליחה לעשות זאת לראשונה לפני כחודש עם הדואט שלה ושל דוג'ה קאט (בגרסת הרמיקס ללהיט "Say So").

עם הכניסה השנייה שלה לפסגה, ניקי הצליחה לצמצם את הפער היחיד שעמד בינה לבין המתחרה הגדולה שלה קארדי בי שמאחוריה עומדים שני שירי מקום-ראשון גם כן.

ב-2017 קארדי כבשה את המצעד עם להיט הפריצה שלה "Bodak Yellow", ומספר חודשים לאחר מכן היא עשתה זאת שוב עם "I Like It", בו היא מארחת את ג'יי באלווין ובאד באני.