בחמש השנים האחרונות ביונסה וג'יי זי אימצו בהדרגה את אורח החיים הטבעוני. זה התחיל ב-2013 כשחברו הטוב של ג'יי זי, מומחה הפיזיולוגיה מרקו בורגס, הצליח לשכנע את בני הזוג לנסות לאכול רק מזון טבעוני במשך 22 יום. בעקבות אותה דיאטה, השניים נחשפו ליתרונות שמציע סגנון החיים. בשנה שעברה ביונסה התייחסה שוב לנושא כשהעלתה תמונה מהחזרות שלה לפסטיבל קואצ'לה וכתבה: "44 יום עד קואצ'לה! זמן לטבעונות".

View this post on Instagram

44 days until Coachella!! Vegan Time!! Click the link in my bio to join me!

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

עכשיו בני הזוג מעודדים את המעריצים שלהם לעבור לטבעונות עם הודעה מיוחדת שלהם, שנכללה בספרו החדש של בורגס. בין היתר, שני הכוכבים כתבו שם: "הילדים שלנו שינו את חיינו יותר מכל דבר אחר. נהגנו להסתכל על בריאות כמו שמסתכלים על דיאטה, יש דרכים שעובדות ויש דרכים שלא. ברגע שהתייחסנו לבריאות שלנו בצורה הנכונה, זאת הפכה להיות המטרה שלנו לשתף את האמת הזאת, אורח החיים הזה, עם כמה שיותר אנשים".

"יש לזה השפעה גדולה על הבריאות שלנו על הסביבה שלנו", הם הוסיפו, "לכל יש את האחריות לדאוג לבריאות שלו ולכדור הארץ. בואו נעשה זאת ביחד. בואו נפיץ את האמת. בואו נהפוך את המשימה הזאת תנועה". למרות דבריהם, ביונסה וג'יי זי ציינו שהם לא מצפים מכולם לקבל על עצמם את אורח החיים הטבעוני במלואו.