ב-20 השנים האחרונות מריה קארי לשם נרדף לחג המולד בארה"ב ובבריטניה. גם השנה, כמו בכל שנה, להיט החג שלה, "All I Want For Christmas ", שהוציאה ב-1994 והכניס לה עד כה קרוב ל-60 מיליון דולר, כבר מתפוצץ במצעדים וברדיו בימים האחרונים, ודווקא בגלל זה הופתענו מאוד שקפטנית חג המולד החליטה לציין דווקא את חנוכה.

הלילה (בין ראשון לשני) קארי צייצה בטוויטר שלה סרטון קצר במהלכו היא נראית כשהיא שרה לשני ילדיה מונרו ומורוקן שיר חנוכה באנגלית, במה שנראה כמו מסעדה בה ישבו השניים: "חג חנוכה שמח! למדתי את השיר הזה כשלמדתי בבית ספר יסודי, חשבתי שאלמד את רוק ורו, אבל אני לא חושבת שהם תפסו אותו עדיין".

נכון לעכשיו צפו בסרטון קצת יותר מ-60 אלף איש, ומאות הגיבו לסרטון שעלה בשעות האחרונות, אבל התגובות הטובות ביותר עסקו בעובדה שמריה, כאמור, מחזיקה בגדול בשטר הבעלות על חג המולד ופתאום מציינת את חנוכה.

"אז לא מספיק לך להיות הבעלים של חג המולד ואת מכוונת גם לחנוכה עכשיו? את ממש אשת עסקים יוצאת דופן. תלמדי את הילדים ותני להם לקחת את המושכות", כתב לה אחד הגולשין, ואחר הוסיף: "אוי לא היא מנסה להשיג את חנוכה עכשיו גם". מה נגיד? חג חנוכה שמח מריה! בואי חושך לגרש.