אחד הקאמבקים המוזיקליים הגדולים של שנת 2020 הוא ללא ספק זה של ליידי גאגא. הזמרת צפויה להוציא בחודש הבא את אלבום האולפן הראשון שלה מזה 4 שנים, ועד כה היא שחררה ממנו רק שיר אחד - "Stupid Love".

הפרויקט הגדול של גאגא מעורר סקרנות רבה בקרב המעריצים (וגם אצל סתם חובבי מוזיקה), בעיקר בגלל שהשיר היחיד שיצא ממנו שונה מבחינה מוזיקלית מכל מה שגאגא עשתה בשנים האחרונות.

באחד הראיונות האחרונים שלו, הזמר והיוצר ראיין טדר, שמוכר בעיקר בשל היותו סולן להקת וואן רפאבליק, התייחס לעבודה עם גאגא על האלבום החדש שלה, "Chromatica". וסיפר בין היתר: "שמעתי כמה מצלילים מתוכו והייתי על הרצפה, זה הדבר הכי מגניב שייצא ב-2020".

"אני עושה הכל כדי שלא אפלוט מידע על זה", המשיךטדר, "השיר שהיה לי מזל להיות שותף ביצירה שלו הוא להיט אמיתי. זה היה ברשימת הדברים שרציתי לעשות כבר זמן רב- וכשזה ייצא, אתם תבינו למה. גאגא לקחה את הזמן והיא מדהימה. אני חושב שהיא הולכת לתת לאנשים את מה שהם רוצים".

לאחרונה חשף ראיין פרטים על פרויקט גדול נוסף עליו הוא עובד בימים אלה - אלבום הקאמבק של אדל. על הזמרת הבריטית המצליחה, איתה הוא משתף פעולה כבר עשור, סיפר סולן וואן רפאבליק: "היא נשמעת טוב יותר מאי פעם". אלבומה הרביעי של אדל אגב, צפוי לצאת בספטמבר הקרוב.