סלינה גומז היא אחת הכוכבות הפופולריות בעולם והאדם הרביעי הכי נעקב באינסטגרם (עם יותר מ-170 מיליון עוקבים), לכן זאת לא הפתעה גדולה שכל צעד שלה ברשתות החברתיות זוכה לסיקור נרחב.

במהלך סוף השבוע האחרון, מעריציה של הזמרת חשפו פרט אחד קטן ומעשה שעשתה וככל הנראה ניסתה להסתיר מיד לאחר מכן.

מתברר שגומז, שמעבירה את השבועות האחרונים בבידוד בביתה שבלוס אנג'לס, עשתה לייק לשתי תמונות באינסטגרם, שבהן מופיע בן זוגה לשעבר והאקס הכי מיתולגי - ג'סטין ביבר.

באחת מהתמונות ניתן לראות את ג'סטין מציג את הקעקועים שפזורים על גופו, בעוד שהתמונה השנייה מתעדת אותו ואת סלינה בתקופה שבה היו ביחד, בתמונה שצולמה במהלך החתונה של אביו של ג'סטין לפני כשנתיים בג'מייקה.

כמובן, שהזמרת הסירה את הלייקים לשתי התמונות תוך זמן קצר, אולם כמה גולשים הספיקו לחשוף את הדבר בעזרת צילומי מסך, מה שעורר סערה בקרב המעריצים של הזמרת.

רבים מאותם מעריצים מאמינים שבניגוד לאמירות שלה בראיונות שקיימה בחודשים האחרונים - סלינה עדיין לא הצליחה להתגבר על הפרידה מג'סטין ולהשלים עם הנישואים שלו להיילי.

בנוסף, בתחילת השנה הוציאה סלינה את אלבומה הראשון מזה 4 שנים, "Rare", שבין היתר עוסק בפרידה מהאקס המיתולוגי, ובשירים כמו "Lose You to Love Me" היא חושפת את ההתמודדות עם הפרידה הכואבת, בעוד שבאחרים (ביניהם "Look At Her Now") היא מספרת שהצליחה להתגבר על המשבר ולעבור הלאה בחייה. אוקיי, נניח.