מאז ששוחררה ממכון הגמילה אליו נכנסה לאחר ההתמוטטות שלה ממנת יתר של סמים בקיץ 2018, דמי לובאטו הספיקה להסתבך בכמה שערוריות שפגעו בתדמיתה, כשאחת המפורסמות שבהן היא הסערה סביב הפוסט חסר הרגישות שהזמרת כתבה על מעצרו של הראפר 21 סאווג' על ידי רשויות ההגירה

בשנה שחלפה מאז לובאטו ניסתה לשמור על פרופיל נמוך ברשתות החברתיות, אבל לאחרונה גולשים קישרו בין הזמרת לחשבון אינסטגרם בשם ״traumaqueen4eva”, שלכאורה מופעל על ידי מעריצה שלה.

אותו פרופיל נוטה להגן על הזמרת ולתקוף את אלו שנחשבים בעיני המעריצים ל"אויבים" שלה, ורבים מאמינים שלובאטו היא זו שעומדת מאחוריו. אחת הזמרות העיקריות שסומנו כמטרה על ידי אותו פרופיל היא סלינה גומז, שניתקה קשר עם דמי לפני מספר שנים בעקבות סכסוך שפרץ בין השתיים.

מה שככל הנראה חשף את הכוכבת היה שידור חי שהעלתה מאותו חשבון פרטי, כשבאותו קטע וידאו היא מופיעה יחד עם בן זוגה הנוכחי, השחקן מקס אהריך, איתו היא מסתגרת בימים אלה בביתה. לאחר שהווידאו הופץ ברשת וגרר מתקפה נגדה - החשבון הושבת וכל הפוסטים שהועלו דרכו בעבר נמחקו.

בין מאות הפוסטים שהועלו בסוף השבוע האחרון לרשת וכללו התבטאויות חריפות נגד דמי, אפשר למצוא אמירות כמו "היא כלבה מניפולטיבית שכל הזמן מדברת על להרים אחרים בזמן שהיא כל הזמן פוגעת בנשים"; "סלינה תמיד הייתה נחמדה לדמי ותמכה בה, וזה מה שהיא מקבלת בחזרה"; "את דוחה, איך יכולת לכתוב דברים כאלה על אנשים שהיו חברים שלך?"; ו"הקריירה של דמי נגמרה, זה הסוף שלה".