במהלך ביקורה בשבוע שעבר בלונדון, זה שמטרתו העיקרית הייתה טקס פרסי המוזיקה הבריטי (BRIT's Awards), בילי אייליש הגיעה להתארח בתכנית הבוקר של תחנת הרדיו הפופולרית קאפיטל אף.אם.

באותו ראיון שהפך מהר מאוד לוויראלי בכל העולם, הפתיעה הזמרת הצעירה מעריצה מקומית בשם מריסה, שהגיעה לראיון מרגש באולפן התחנה, זאת מבלי לדעת שהכוכבת בת ה-18 מחכה לה שם.

את המפגש המרגש בין השתיים יזמה ז'קלין, אמה של מריסה, שלאחר מכן התברר כי היא צעירה שמתמודדת עם סכרת בדרגה גבוהה ונעזרת בכיסא גלגלים.

האם סיפרה שמגיל צעיר מריסה מטפלת בה ומבצעת את עבודות הבית, ובנוסף מסייעת לאחיה הצעיר שמתמודד עם הפרעות קשב וריכוז ומשמשת כמורה הפרטית שלו. בפנייתה לתחנה, סיפרה האם כמה השפיעה אייליש על בתה הצעירה - ואלו החליטו להרים את הכפפה.

לאחר שנכנסה לאולפן, מריסה סיפרה על הקשיים והסבירה שהשירים של אייליש סייעו לה להתגבר על תקופות קשות. וכך, במהלך הראיון, המעריצה בת ה-16 לא הבחינה שבזמן שהיא משוחחת עם השדרן, הזמרת האהובה עליה עומדת מאחוריה.

שניות לאחר מכן, כשגילתה שהאישה שכל כך השפיעה עליה עומדת מאחור, היא נותרה המומה אבל קמה לחבק אייליש ופרצה בבכי: "יש כל כך הרבה דברים שאני רוצה להגיד לך, אני אוהבת אותך", היא נשמעת אומרת לאייליש בזמן שהיא מנסה להתמודד עם ההלם וההתרגשות.

"בכל פעם שאני נכנסת לדיכאון או שעובר עליי יום ארוך, אני הולכת לחדר שלי, שוכבת על המיטה, מגבירה את הווליום ומאזינה לה", סיפרה מריסה עוד לפני כניסתה של אייליש לאולפן. "צפיתי בראיונות שלה ואני יודעת שיש לה חיים קשים בגלל הפרסום, אנחנו מאוד שונות והחיים שלנו מאוד שונים, אבל אני ממש יכולה להתחבר אליה", סיפרה, ובטח לא תכננה שלבסוף היא תפגוש אותה שניות אחרי.