כשתמונות הפפראצי של סלינה גומז ושותפה לסדרה החדשה של Hulu ארון דומינגז דלפו לרשת, מעריצים רבים חשבו שמדובר בהוכחה הרשמית לזוגיות החדשה שנרקמה ביניהם, ומשום מה לא מעט אנשים ברשת החליטו לתקוף את דומיגנז על כך - עניין שגומז לא ממש אהבה, וזה עוד בלשון המעטה.

בראיון מיוחד לכבוד אלבומה החדש בספרדית שיצא ביום שישי האחרון, סיפרה גומז איך התקשורת הורסת ומסנדלת לה את חיי האהבה שלה, ומפריעה לה בקשרים הרומנטיים שהיא מנסה לפתח, וכמובן הכחישה נמרצות את הקשר הרומנטי עם דומינגז.

"כל העניין הזה גורם לי לחשוב שלא פלא שאף אחד לא רוצה לצאת איתי. אני חושבת שאנשים מתעסקים בזה רק כי אני צעירה, וככל שאתבגר יהיה להם פחות אכפת עם מי אני יוצאת ולמה", סיפרה הזמרת בת ה-28. "נכון לעכשיו זה החלק שאני הכי פחות אוהבת בעבודה הזאת ואני באמת אסירת תודה שאני לא יוצאת עם אף אחד כרגע".

בהמשך הראיון גומז התייחסה לתמונה נוספת שדלפה מסט הצילומים בה היא נראית כשהיא מפנה אצבע משולשת לעבר אחד הצלמים: "מדובר במישהו שהתנהג בצורה לא מכובדת ואני לא מסתדרת עם זה. תראה, אני בן אדם מאוד צנוע, עד הרגע בו לא מכבדים אותי. אולי זה לא היה הרגע הכי טוב שלי - אבל אישה צריכה לעשות מה שאישה צריכה לעשות, ואני מרגישה בסדר עם זה".

 

סלינה גומז  (צילום: GettyImages-James Devaney / Contributor)
התמונה המדוברת של גומז ודומיגנז | צילום: GettyImages-James Devaney / Contributor

כזכור, מעבר ליציאת אלבומה החדש, גומז עלתה לכותרות בימים האחרונים לאחר שחשפה בראיון אחר כי היא שוקלת לפרוש מתעשיית המוזיקה. "זה קשה להמשיך לעשות מוזיקה כשאנשים לא בהכרח לוקחים אותך ברצינות", סיפרה גומז. "היו לי רגעים שהייתי כזה 'מה הטעם? למה להמשיך לעשות את זה?' הרגשתי ש-'Lose You to Love Me' הוא השיר הכי טוב ששחררתי אי פעם - אבל עבור אנשים מסויימים זה עדיין לא היה מספיק טוב".

כוכבת הפופ, שיודעת שיש לה קהל מעריצים ענק שרק מחכה לפרגן לה,הוסיפה שהיא לא באמת יודעת כמה זמן עוד תוכל להחזיק: "איש המון אנשים שנהנים מהמוזיקה שלי ואני אסירת תודה על זה, ובגלל זה אני ממשיכה בעצם. אבל אני חושבת שבפעם הבאה שאני אעשה אלבום זה יהיה שונה. אני אתן לזה הזדמנות אחרונה לפני שאולי אפרוש סופית ממוזיקה".