בסוף השבוע האחרון הופצו ברשת תמונות המתעדות את מדונה, בתה לורדס ושני בני הזוג שלהן מבלים יחד במרפסת של בית מלון. אותם צילומי פפראצי זכו להתייחסות במהלך התכנית של מנחת הטלוויזיה וונדי וויליאמס.

במהלך התכנית וונדי הציגה את הצילומים בפני הקהל והעבירה ביקורת על מערכת היחסים שמדונה לכאורה מנהלת עם הרקדן הצעיר שמופיע לצידה. בין היתר היא אמרה: "הוא גדול מהבת שלה, לורדס, ב-3 שנים. כולם יצאו יחד לחופשה ויש שם סבתא זקנה שמבלה עם בן 25". בהמשך וונדי הדגישה שוב את פער הגילאים וסיפרה שלדעתה ראוי שהקשר בין מדונה לרקדן יהיה משהו חד פעמי ולא קשר רציני.

View this post on Instagram

В минувшие выходные 61-летнюю Мадонну заметили на балконе отеля в Майами в интересной компании: с участником ее подтанцовки 26-летнего Ахламаликом Уилльямсом. Слухи о романе поп звезды и молодого танцора ходили уже несколько месяцев, но подтверждение нашлось впервые. #Радио7Ставрополь #МировыеИмена #ЗвездыШоуБизнеса #Madonna @madonna

A post shared by РАДИО 7 НА СЕМИ ХОЛМАХ 100.7FM (@radio7_stavropol) on

View this post on Instagram

#lourdesleon #lourdes #madonna #madamex #doubledate

A post shared by Ciccone Bitch (@being_madonna12) on

בניסיון להחמיא למדונה אחרי הביקורת שהעבירה עליה, המנחה הוסיפה: "היא נראית מעולה לגיל 61. אפשר לראות את הניתוחים, אבל היא עדיין נראית טוב". אלאמאליק וויליאמס החל לעבוד עם מדונה לפני כ-4 שנים ומאז הפך לרקדן קבוע בסיבובי ההופעות שלה. השמועות על רומן ביניהם זכו לחיזוק משמעותי בחודשים האחרונים בעקבות סרטונים אינטימיים שהשניים שיתפו ברשת.