בעקבות ההצלחה האדירה של מופע הצדקה "One World: Together at Home”, שכלל הופעות של עשרות אמנים מובילים ברחבי העולם, רשות השידור הקנדית העלתה בסוף השבוע האחרון אירוע דומה, בו השתתפו כמה מהזמרים הגדולים של קנדה.

האירוע הטלוויזיוני הנצפה, ששודר תחת הכותרת "Stronger Together”, כלל קטעים שאמנים כמו '׳סטין ביבר, מייקל בובלה ואבריל לאבין צילמו בבתיהם.

במהלך האירוע, המשתתפים ביצעו יחד את השיר "Lean On Me" של המוזיקאי ביל וית'רס, שהלך לעולמו בחודש שעבר, ואותו רגע זכה להתייחסות רבה ברשתות החברתיות.

רבים מהצופים התלוננו על כך שהראפר דרייק, שנחשב לאמן הקנדי הכי מצליח של העשור האחרון, לא לקח חלק בביצוע המרגש, ובין הטוקבקים שהציפו את הרשת, אפשר למצוא משפטים כמו "איפה דרייק?", "נחמד לראות את כל האמנים האלה מתאחדים בשיר אחד, אבל דרייק חסר" ו"הוא בטוח שהוא רמה אחת מעל כולם".

למרות שלא לקח חלק בביצוע המשותף, דרייק הופיע בסוף המשדר המיוחד ואמר: "אני מוריד את הכובע בפני כל האמנים שהופיעו והציגו את הכישרונות שלהם למען מטרה כל כך חשובה. אני שולח את כל אהבתי ומודה לאלו שנמצאים בחזית".

לצד דרייק, היו אמנים נוספים שלא לקחו חלק בביצוע המשותף, כמו סלין דיון ושאניה טוויין, זאת למרות שהן הופיעו במהלך האירוע. בעקבות המופע המארגנים הצליחו לגייס יותר מ-6 מיליון דולר למאבק בנגיף הקורונה.