אין תמונה
כוכבת. רבקה בלאק

סבלתם מ"Friday", הלהיט של הילדה בת ה-13 רבקה בלאק, שהגיע היום ל-60 מיליון צפיות ביו טיוב? שנאתם אותו? קיללתם אותו? זו רק ההתחלה. רבקה בלאק אומרת היום כי הביקורות מכל עבר רק נתנו לה השראה להקליט שיר חדש בשם "LOL" ובעקבותיו להמשיך לאלבום שלם.

על הביקורות שטענו ש"Friday" הוא השיר הגרוע ביותר בעולם השיבה הכוכבת הצעירה: "אלה שטויות מגעילות, אני עומדת להוכיח לכל המבקרים ולעולם כולו שאני הרבה יותר מהשיר הזה, הרבה יותר מזמרת של להיט אחד. המבקרים חושבים שהם ימנעו מני להמשיך אבל הם רק מדרבנים אותי יותר קדימה.

"אני חולמת על דואט עם ג'סטין ביבר"

"אני נמצאת באולפן כדי להקליט את השיר החדש 'LOL' ובעקבותיו אקליט אלבום שלם. אני אוכיח לכולם שאני יכולה להוציא עוד להיטים. המבקרים יכולים להמשיך לשפוך עלי מים קרים, אבל המים הקרים האלה ירדו עליהם בחברה כמו גשם".

בלאק אומרת כי שמחה מאוד שכמה וכמה סלבריטיז הזכירו את השיר שלה. ליידי גאגא, כידוע, כינתה אותה "גאונה". לרשת כבר עלתה גרסה לנאום המפורסם מהסרט על היטלר, בה הוא כביכול מתייחס אליה.

סלבז נוספים שדיברו עליה הם ביניהם קייטי פרי, ניק ג'ונאס מ"האחים ג'ונאס", ניקול ריצ'י, סיימון קאוול וג'סטין ביבר, האליל שלה, איתו היא חולמת להקליט דואט. "יש לי בבית מיני-מקדש הערצה לג'סטין ביבר. אם יספרו לי שאני עומדת להקליט איתו שיר אני אצרח כל כך חזק שהריאות שלי יצאו החוצה. אני מעריצה אותו וגם את החברה שלו סלינה גומז".

רק דמיינו את בת ה-13 הטרייה באולפן הקלטות עם הכוכב בן ה-17 שבקרוב יגיע אלינו להופעה בפארק הירקון.

ג'סטין ביבר בהופעה בחול (צילום: Matt Kent, GettyImages IL)
הדואט בדרך? ג'סטין ביבר בהופעה | צילום: Matt Kent, GettyImages IL

אדל משווה שיא מכירות של מדונה

אדל adele (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
משווה את השיא של מדונה. אדל | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

וקצת בריטניה: זמרת הנשמה אדל משווה את השיא של מדונה כשאלבומה השני "21" ניצב כבר תשעה שבועות רצופים בראש מצעד המכירות בבריטניה, הישג אליו הגיע רק מדונה ב-1990 עם אוסף מלהיטיה, ומאז לא הצליח אף אמן לשחזר אותו.

האלבום "21" של אדל כולל את הלהיטים "Someone Like You", שניצב בראש מצעד הסינגלים בבריטניה והלהיט הקודם "Rolling in the Deep". הצלחת "21" הקפיצה למקום השני בטבלת המכירות אלבום נוסף של אדל, אלבומה הראשון "19".

>> קיילי מינוג השיקה מופע; הקרב על לאס וגאס: בריטני מול מדונה