הזמרת והשחקנית שרי גבעתי הוציאה את אלבום הבכורה שלה "The Monkeys Are Here" כבר בספטמבר 2012. כחודשיים אחר כך היא השיקה אותו בהופעה חגיגית, שבעקבותיה נכתב כאן ש"יש לי פוטנציאל להיות לנה דל ריי הישראלית, והומלץ לה לנסות לפרוץ בחו"ל, כי שם סיכוייה גדולים יותר מאשר בארץ. שנה אחר כך, בנומבר 2013, היא חזרה עם "X Song", שהפיק תמיר מוסקט, כסינגל ראשון מפרויקט באנגלית, ובו היא כבר נשמעה יותר כמו אסף אבידן.

מאז התמקדה גבעתי בעניינים אחרים, וכעת היא שוב איתנו, עובדת על אלבום חדש בלונדון עם המפיק המוזיקלי והיוצר ליאם האו (Liam Howe), במסגרת חוזה לשיתוף פעולה ותמיכה בקריירה, שחתמה בחברה הבינלאומית "מגנה אנטרטיימנט" שיושבת בניו יורק.

הפיק ללנה דל ריי, עבד עם אדל

בשנות התשעים היה ליאם האו נגן הסינתיסייזר של ההרכב "דה סניקר פימפס", שאחראים ללהיטים כמו "Spin Spin Sugar". אבל מה שיותר מעניין את גבעתי הוא תיק העבודות של האו כמפיק, שכולל את לנה דל ריי ("Lolita" באלבום האחרון), פוקסז, אלי גולדינג ("Little Dreams"), נטליה אימברוליה, סופי אליס-בקסטור, מארינה והדיימונדס, ואפילו תכנות תופים לאדל, בשיר "My Same" מהגרסה המורחבת של האלבום "19".

"אני נרגשת לעבוד עם ליאם האו", אומרת גבעתי. "מוזיקה מהווה חלק מרכזי מהחיים שלי מאז שהתחלתי לנגן בפסנתר בגיל תשע, וזה נפלא לחלוק את התשוקה הזאת עם האוהדים שלי ברחבי העולם".